مقالات گردشگری

روانسری ها روز طبیعت را درخانه بمانند

فرماندار روانسر گفت: مردم این شهرستان 13 بدر سال جاری با ماندن در خانه ها، برای حفظ سلامتی خود و دیگران همچون روزهای گذشته همدلی و همکاری لازم را داشته باشند.

12 فروردین 1399

شرح آلمان درباره آزادی یک شهروند ایرانی

به گزارش خبرنگاران به نقل از ای بی سی، مقامات در آلمان روز چهارشنبه تایید کردند که یک دادگاه در این کشور دستور آزادی فردی ایرانی را که پیش تر آمریکا خواهان بازداشت و استرداد او شده بود، داده است.

8 فروردین 1399

همدان میزبان 143 راهنمای گردشگری خارجی در قالب کنوانسیون جهانی است

مدیرکل میراث فرهنگی همدان گفت: در قالب هفدهمین کنوانسیون تورگردانان و راهنمایان گردشگری از 21 کشور استان میزبان 143 راهنمای گردشگری از سراسر جهان است.

7 فروردین 1399

بحران ویروس کرونا در حال ذوب کردن یخ روابط کانادا و چین است

واکنش کانادا در خصوص شیوع ویروس کرونا شامل بعضی نشانه های آشکار برای نزدیک تر شدن به کشور کانون ویروس یعنی چین است. این موضوع در شرایطی که تا پیش از این روابط و مناسبات بین دو کشور بسیار متشنج بود، بسیار مهم به نظر می رسد.

7 فروردین 1399

برخورد پلیس کانادا با معترضان اشغال کننده خطوط راه آهن

خبرگزاری خبرنگاران- پلیس کانادا در پی اقدام گروهی از معترضان در این کشور در اشغال و مسدود کردن خطوط اصلی راه آهن علیه این معترضان اقدام و تعدادی از آنها را دستگیر کرد.

4 فروردین 1399

بازگشایی کاخ دنیا نمای فرح آباد در نوروز 99

مدیر پایگاه تاریخی فرهنگی فرح آباد از بازگشایی کاخ دنیا نما در ایام نوروز 99 برای بازدید گردشگران داخلی و خارجی اطلاع داد.

3 فروردین 1399

کشف قدیمی ترین کفش دنیا در ارمنستان

انسان همواره سعی دارد از گذشتگان سر در بیاورد و همواره به دنبال سر نخ می باشد که بتواند به وسیله آن به روش زندگی گذشتگان، کشفیات آن ها و دیگر امور زندگی آنان پی ببرد، از جمله سر نخ هایی که می تواند بسیار به این امر یاری کند اشیاء باقی مانده از گذشته می باشد،...

3 فروردین 1399

کارگاه آموزشی حیات وحش در تالاب میقان برگزار شد

به مناسبت گرامیداشت روز جهانی تالاب کارگاه آموزشی محافظت از تالاب میقان برگزار شد.

3 فروردین 1399

پلیس انگلیس: سه دختر دانش آموز انگلیسی وارد سوریه شدند

خبرنگاران: پلیس انگلیس بیان کرد گمان می نماید سه دختر دانش آموز ساکن لندن در کوشش برای پیوستن داعش با عبور از مرز ترکیه وارد سوریه شده اند.

27 اسفند 1398

اندرخم ژست های انتخاباتی در کوچه پس کوچه های بازار داغ تبلیغات ، عکس ها عاقبت بخیر نمی نمایند

در پس کنتراست عکس های انتخاباتی داوطلبان نمایندگی مجلس چه خبر است.

23 اسفند 1398

کارخانه ای برخلاف مکتب نوسازی

نام کارخانه آمریکایی نام مناسبی است که توسط اوبامابرای این فیلم انتخاب شده است. نامی که ترسی ظریف وافسوسی عمیق را با خود دارد. افسوس ازعدم موفقیت دربه زانودرآوردن کشوری که مسیری متفاوت ازمکتب نوسازی آمریکایی رادرپیش گرفت ترس ازآینده ای که پیش رودارد....

23 اسفند 1398

کنگره خلق چین برای نخستین بار در تاریخ این کشور به تعویق افتاد

در یک اتفاق بی سابقه در چین برای نخستین بار پس از انقلاب فرهنگی این کشور در زمان مائو، کنگره خلق در زمان مقررش برگزار نخواهد شد.

21 اسفند 1398

12 استراحتگاه معروف اسکی در کانادا

کشور کانادا به دلیل آب وهوای سرد و کوهستان های پربرف، یکی از مناطق مناسب برای اسکی است. کوه های برفی و مناطق وسیع در کانادا، بیشتر اسکی بازان را به خود جذب نموده است. البته در بیشتر پیست های اسکی، هم اسکی بازان حرفه ای و هم مبتدی، به اسکی می پردازند. در...

20 اسفند 1398

نشانه هایی از سکونتگاه 9 هزار ساله در بهبهان کشف شد

بر اساس گزارش هیات برآورد و کاوش در تپه مهتاج بهبهان، نشانه هایی از سکونتگاه 9 هزار ساله در بهبهان کشف شده است.

20 اسفند 1398

غیبت ایران در 7 نمایشگاه خارجی و ماموریت جدید کانون جهانگردی

ایسنا - ایران از بین 11 نمایشگاه گردشگری خارجی که برای شرکت در آن ها سیاستگذاری کرده بود، در 4 نمایشگاه حاضر شده و در 7 نمایشگاه غایب بوده است. کانون جهانگردی و اتومبیلرانی که این مسؤولیت را به یک شرکت دولتی تحویل داده، اعلام کرد: امور نمایشگاهی را متوقف...

17 اسفند 1398

آمادگی اسکان 386 نفر شب مسافر در ایام نوروز در سلطانیه

در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان سلطانیه خبر از آمادگی این شهرستان برای اسکان 386 نفرشب مسافر در ایام نوروز مطرح شد.

16 اسفند 1398

حمله معترضان به مرکز کنفدراسیون دموکراتیک کار فرانسه ، تعطیلی موزه لوور پاریس

تظاهرکنندگان فرانسوی با بستن ورودی موزه لوور پاریس، این مجموعه را در اعتراض به طرح اصلاح نظام بازنشستگی به تعطیلی کشانده و همچنین به مقر کنفدراسیون دموکراتیک کار فرانسه حمله کردند.

14 اسفند 1398

ایران شناسان روسی و ارمنی از جاذبه های گردشگری دزفول دیدن کردند

خبرنگاران- گروه استان ها: رویا رحبی - این گروه متشکل از 12 ایران شناس اهل کشور روسیه و دو ایران شناس ارمنستانی هستند که روز پنج شنبه با ورود به شهرستان دزفول ابتدا با حضور در گلزار شهیدآباد به شهدای دفاع مقدس دزفول ادای احترام کردند. آنها در ادامه از جاذبه...

14 اسفند 1398

برگزاری راهپیمایی پس از نماز آدینه اهواز

خبرنگاران/خوزستان راهپیمایی حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر آمریکای جنایتکار فردا، آدینه در اهواز برگزار می گردد.

14 اسفند 1398

اعتراف دولت ترامپ: شواهدی درباره اصابت موشک به بوئینگ اوکراین وجود ندارد

دست کم سه مقام ارشد دولت آمریکا در جلسه ای غیرعلنی با اعضای کنگره این کشور اعتراف نموده اند شواهدی که نشان دهنده اصابت موشک به بوئینگ 737-800 خطوط هوایی اوکراین باشد در دست نیست.

10 اسفند 1398
تعداد: (301)