تعاریف و اصطلاحات

قیمت اسنپ آن اسمایل، مزایا، معایب و هر آنچه که باید بدانید!

خبرنگاران: امروزه اهمیت زیبایی دندان ها و لبخند ها برای افراد اهمیت به مراتب بیشتری نسبت به گذشته پیدا کرده است. به همین دلیل هم هست که روش های بسیار متفاوتی با کیفیت و البته هزینه های مختلفی در علم دندان پزشکی به وجود آمده تا هر فردی بتواند به فراخور...

2 مهر 1399

کرسی چینی چیست؟ ابزار و راهنمای اجرای کرسى چینى با آجر یا سنگ

کرسی چینی از دیرباز تا به امروز به عنوان راه حلی برای ایجاد اختلاف ارتفاع بین سطح داخلی و خارجی ساختمان در نظر گرفته می شد. عموماً انسان ها از نظر ذاتی علاقه زیادی دارند تا در یک اختلاف سطح مشخصی نسبت به زمین قرار بگیرند. کافی است فقط به خانه های حیاط دار...

22 شهریور 1399

تفاوت های کت اسپرت، بلیزر و کت رسمی

خبرنگاران: یک مرد، برای خوش لباس بودن باید به جزئیات توجه کند. ممکن است شما با فلسفه لباس های چندلایه آشنا باشید، انواع مختلف کت و شلوار ها را داشته باشید و بدانید چه نوع پارچه ای برای هر فصلی مناسب است، شاید بخواهید کت و شلوار سفارش دهید و بدانید که تفاوت...

18 شهریور 1399

زمزمه تعطیلی گردشگری مازندران به دنبال اوج گیری کرونا

ایرنا/ براساس آخرین خبرهای واصله، زمزمه تعطیلی گردشگری مازندران به دنبال اوج گیری کرونا به گوش می رسد.

17 شهریور 1399

ورود ناگهانی کودک به پخش زنده تلویزیونی

ورود کودک بازیگوش به داخل اتاقی که مادرش در حال مصاحبه زنده تلویزیونی بود به سوژه رسانه ها تبدیل شد.

12 شهریور 1399

آیا با بیشتر خوابیدن می توانید لاغر شوید؟

خبرنگاران: خسته شدید و نمی دانید بقیهٔ روز را چطور ادامه دهید. نیاز به انرژی دارید و به خوراکی هاییرو می آورید که این انرژی را تأمین نمایند. قند، شکلات و نوشیدنی کافئین دار شیرین.

31 مرداد 1399

جنبه مالی فرکانس 700 و 800 برای وزارت ارتباطات

دبیر شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه فرکانس 700 و 800 برای وزارت ارتباطات جنبه های مالی زیادی دارد، گفت: این باند قابلیت استفاده سریع در این ایام را ندارد.

4 مرداد 1399

تازه ترین صحبت های سرمربی جدید تیم ملی ایران

دراگان اسکوچیچ در تبادل نظر با برنامه ورزش تعطیل نیست در مورد زمان حضورش در ایران گفت: باید ببینم شرایط چگونه میشود که به ایران برگردم، ولی امیدوارم بتوانم قبل از آغاز لیگ برگردم.

2 مرداد 1399

پلمپ رختکن تیم ها تا قرنطینه ورزشکاران کرونایی، باشگاه ها مسئول تهیه کیت و دریافت تست هستند

در حالی که عنوان شد تیم های فوتبال می توانند از اول خردادماه دور جدید تمرینات خود را با رعایت فاصله گذاری آغاز کنند همچنان سوالاتی ذهن اهالی فوتبال را به خود مشغول کرده است.

2 مرداد 1399

چه می توان کرد که سهم بیش تری از دریای خزر عاید ایران گردد؟

بحثهای مربوط به رژیم حـقوقی دریـای خزر، از نتایج فروپاشی شـوروی اسـت که از سال 1993 و بدنبال تشکیل یک سری کنسرسیوم های نفتی و گازی توسط دولت های نوظهور ساحلی خـزر مـطرح شده است.

21 شهریور 1398

استن لی، خالق ابرقهرمانان و اسطوره دنیای کمیک

وب سایت spidey.ir - مهدی ترابی: دیشب استن لی (Stan Lee) کبیر در سن 95 سالگی درگذشت؛ مردی که بزرگترین اسطوره و نماد کمیک بوک های ابرقهرمانی در جهان شناخته میشد و خواهد شد.

10 مرداد 1398

فوتبال دنیا، چلسی - منچستریونایتد؛ نبرد بزرگ با طعم خاص

فوتبال دنیا - مانند 3 فصل اخیر چهره اول بازی بزرگ هفته نهم لیگ برتر انگلیس کسی نیست غیر از یک نفر خاص.

5 اسفند 1397