پینگ پنگ

مصوبات هیات رئیسه جهانی تنیس روی میز اعلام شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، جلسه هیئت رئیسه فدراسیون جهانی (ITTF) با حضور اعضای این فدراسیون و کنفدراسیون های قاره ای برگزار گردید که در این جلسه افشین بدیعی نایب رئیس کنفدراسیون آسیا و عضو هیئت رئیسه فدراسیون...

2 دی 1399

پلمپ رختکن تیم ها تا قرنطینه ورزشکاران کرونایی، باشگاه ها مسئول تهیه کیت و دریافت تست هستند

در حالی که عنوان شد تیم های فوتبال می توانند از اول خردادماه دور جدید تمرینات خود را با رعایت فاصله گذاری آغاز کنند همچنان سوالاتی ذهن اهالی فوتبال را به خود مشغول کرده است.

2 مرداد 1399

برای ورزش محله سرمایه گذاری کنیم

مهدی شیری بازیکن پرسپولیس و ساکن محله تهرانسر معتقد است با سرمایه گذاری در ورزش محله، می توان جلو بسیاری از مسائل و آسیب های اجتماعی را گرفت

19 آذر 1398

حذف زودهنگام نوشاد عالمیان از تور جهانی چک

نوشاد عالمیان از جدول مقدماتی تور جهانی تنیس روی میز چک حذف شد.

18 مهر 1398

نایب رئیس بانوان فدراسیون تنیس روی میز: حق بانوان به خوبی ادا نشده است

نایب رئیس بانوان فدراسیون تنیس روی میز گفت: بانوان همان تجهیزات مردان را می خرند، همان انرژی، استرس و فشار روانی را دارند اما حق شان به خوبی ادا نشده است.

8 تیر 1398

امضای تفاهم نامه مشترک بشر دوستانه سه نهاد بین المللی

به گزارش خبرنگاران، در حاشیه اجلاس کمیته بین المللی المپیک (IOC) در توکیو، روسای فدراسیون های تنیس روی میز، تکواندو و IOC در جلسه ای برای ارتقای فعالیت های بشر دوستانه و صلح و توسعه به جمعبندی لازم رسیدند.

3 اردیبهشت 1398

کاروان ایران به سومین طلا رسید، جوانمردی بانوی طلایی تیراندازی

به گزارش خبرنگاران از اندونزی، فینال رقابت های تیراندازی 50 متر بازی های پاراآسیایی امروز دوشنبه با حضور دو نماینده ایران انجام شد که قهرمان کشورمان بار دیگر قهرمانی را از آن خود کرد.

22 بهمن 1397

پاراآسیایی جاکارتا ، آغاز ایران: بسکتبال با ویلچر و تنیس روی میز

در حالیکه مراسم افتتاحیه بازی های پاراآسیایی بعد از ظهرا فردا شنبه برگزار می گردد اما این رقابت ها برای ایران با برگزاری رقابت های دو رشته به طور رسمی آغاز می گردد.

17 بهمن 1397