اخبار سیاسی

برانکو: پولی از پرسپولیس دریافت نکرده ام، در خصوص تیم ملی چیزی نمی دانم!

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران درباره احتمال حضور روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران به عنوان جانشین مارک ویلموتس به خبرنگار مهر گفت: من در این باره چیزی نمی دانم.

25 دی 1398

توجیهات جدید دولت برای حذف یارانه معیشتی 24 میلیون ایرانی

جزئیات تازه ای از دلایل و توجیهات دولت برای گران کردن بنزین و نحوه شناسایی 24میلیون نفر ثروتمند برای حذف یارانه معیشتی در یک گزارش دولتی اعلام شد.

24 دی 1398

تماشای یک دعوا به صرف چای، وقتی آینده ناتو مسئله می گردد!

خبرنگاران، گروه بین الملل- مریم خرمائی: لندن در نخستین روزهای ماه میلادی آینده (دسامبر) میزبان نشستی است که در سایه اختلافات داخلی اعضای پیمان آتلانتیک شمالی، عنوان آن از گردهمایی سران ناتو به گرامیداشت هفتادمین سالگرد تشکیل ناتو تنزل یافته است.

22 دی 1398

مؤسسه مودی: ساختار اقتصاد جهانی در سال آینده هم شکننده خواهد بود

مؤسسه مودی گزارش داد که اقتصاد جهانی طی امسال پایین ترین نرخ رشد از سال 2009 تاکنون را تجربه نموده است و سال آینده نیز ساختار آن شکننده خواهد بود.

22 دی 1398

مسائل بخش کشاورزی آذربایجان غربی مرتفع شود

خبرنگاران/آذربایجان غربی نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی خواستار تامین اعتبار لازم برای اتمام پروژه انتقال آب از آب دریاچه ارومیه شد.

17 دی 1398

شروع ثبت نام خرید مسکن دولتی در شهرهای جدید از هفته اول آذر

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با بیان اینکه ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای جدید از هفته اول آذر شروع می گردد،گفت:کوشش داریم این طرح در زمان تعیین و باکیفیت مناسب به متقاضیان ارائه گردد.

16 دی 1398

تظاهرات الجزایری ها در سی و هشتمین سه شنبه

دانشگاهیان همراه با سایر اقشار مردم الجزایر در سی و هشتمین سه شنبه پیاپی علیه عناصر وابسته به نظام بوتفلیقه در پایتخت وسایر شهرهای این کشور تظاهرات کردند.

14 دی 1398

پاسخ ایران به واکنش ها درباره یک مکان و گزارش راستی آزمایی آژانس

سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان ملل و سازمان های بین المللی در وین، در واکنش به گزارش اخیر آژانس گفت: آژانس همچنان قادر به راستی آزمایی اجرای برجام است. همچنین پرهیز از بزرگنمایی موضوعات عادی پادمانی ضرورت دارد.

14 دی 1398

ملت عراق تابع امر مرجعیت و نه مداخلات آمریکایی است

سخنگوی جنبش عصائب اهل الحق عراق با بیان اینکه آمریکا در پی شکست در منطقه به مداخله در اعتراضات عراق روی آورده است، گفت: ملت عراق در جهت مطابه حقوق مشروع خود تسلیم امر مرجعیت و لا غیر است.

13 دی 1398

گزارش، چه کسانی از اعتراضات سیاسی پاکستان سود می برند؟

در حالی اعتراضات احزاب سیاسی مخالف دولت پاکستان در این کشور ادامه دارد که همچنان ابعاد مبهم و مهمی پیرامون این اعتراضات وجود دارد.

10 دی 1398

دستور وزیر کشور درباره زلزله در بعضی مناطق شمال غرب کشور

وزیر کشور به دنبال وقوع زلزله در بعضی مناطق شمال غرب کشور در دستوری به رییس سازمان مدیریت بحران خواهان رسیدگی سریع به وضعیت زلزله زدگان و مناطق زلزله زده شد.

8 دی 1398

مخالفت مرکل و پامپئو با اظهارات رئیس جمهور فرانسه درباره شرایط وخیم ناتو

اظهارات رئیس جمهور فرانسه درباره شرایط نابسامان پیمان نظامی آتلانتیک شمالی (ناتو) با مخالفت صدراعظم آلمان و وزیر امور خارجه آمریکا همراه شد.

7 دی 1398

حمله به مرزهای تاجیکستان اقدامی نمایشی و برای فتنه انگیزی است

کارشناس مسائل سیاسی روسیه در ارتباط با حمله داعش به پاسگاه مرزی تاجیکستان گفت: من با منطقه مرزی مورد اشاره آشنا هستم و معتقدم اخبار منتشر شده در این ارتباط دقیق نیست.

7 دی 1398

پزشکی قانونی چگونه در موضوع رحم اجاره ای اقدام می نماید؟

استفاده از رحم اجاره ای برای فرزندآوری، فصل نویی را در حوزه علم ناباروری باز نموده و در دهه اخیر در ایران روز به روز در حال افزایش است، اما به گفته رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور هنوز قانونی برای آن به تصویب نرسیده است.

4 دی 1398

پایانه ها در بخش ریلی و جاده توسعه می یابند

وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه پایانه ها در بخش ریلی و جاده ای توسعه می یابند، گفت: پایانه مناسبی در مرز رازی ایجاد می گردد.

29 آذر 1398

روسیه: عقب نشینی شبه نظامیان کُرد از شمال سوریه کامل شد

مسکو روز سه شنبه خبر داد که عقب نشینی شبه نظامیان کُرد از شمال سوریه کامل شد.

27 آذر 1398

مارک میلی: بخش هایی از فیلم کشتن بغدادی منتشر می گردد

رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا گفت: بخش هایی از فیلم کشتن بغدادی منتشر می گردد.

26 آذر 1398

قدردانی صلیب سرخ جهانی از همکاری دولت سوریه با این نهاد

به گزارش خبرنگاران به نقل از سانا، فیصل مقداد معاون وزیر خارجه سوریه با پیتر ماوریر رئیس کمیته جهانی صلیب سرخ دیدار کرد.

21 آذر 1398

گفتگوی تلفنی وزرای خارجه آمریکا و ژاپن درباره ایران

وزیر امور خارجه آمریکا بیان کرد امروز سه شنبه با همتای ژاپنی خود درباره مسائل مربوط به ایران مصاحبه نموده است.

16 آذر 1398

لزوم تدقیق سیاستهای سرمایه گذاری در سازمان تأمین اجتماعی

خبرنگاران-دکتر محمدحسین مهدوی عادلی* در سراسر دنیا صندوق های تأمین اجتماعی همیشه در پی بهبود عملکرد اقتصادی و سازمانی با اولویت ارتقا خدمات و مزایای افراد تحت پوشش و همچنین گسترش پوشش تأمین اجتماعی برای همه افراد جامعه هستند.

12 آذر 1398
تعداد: (247)