اخبار مجلس

سرنوشت مبهم پروژه های نیمه تمام در سال 1400

از سال 1395 درباره واگذاری طرح های نیمه تمام به بخش خصوصی می گویند. آن زمان عنوان می شد که یکی از چالش های اصلی دولت یازدهم چگونگی اتمام طرح های نیمه تمام است. شورای اقتصاد، طبق آیین نامه ماده 27، به دولت اجازه داده که بخشی از پروژه ها و طرح های نیمه تمام خود...

8 دی 1399

اعتقاد ما این بود که قرنطینه کامل برای مدت 15 تا 30 روز انجام شود

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: این ستاد ستاد ملی نیست بلکه ستاد دولتی کروناست، اشکال کار هم این است که حتی توصیه هایی که از وزارت بهداشت و درمان که قطعاً با نخبگان زیادی در تماس هستند به ستاد می شود در داخل کمیته ها وتو می شود!

7 دی 1399

مصوبات هیات رئیسه جهانی تنیس روی میز اعلام شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ، جلسه هیئت رئیسه فدراسیون جهانی (ITTF) با حضور اعضای این فدراسیون و کنفدراسیون های قاره ای برگزار گردید که در این جلسه افشین بدیعی نایب رئیس کنفدراسیون آسیا و عضو هیئت رئیسه فدراسیون...

2 دی 1399

طرح تحقیق و تفحص از سازمان برنامه و بودجه

به گزارش خبرنگاران، احسان ارکانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به حساب خاص ریاست جمهوری که پس از کمک چند میلیاردی به دانشگاه شهید بهشتی خبرساز شده بود، گفت: پیگیری ها نشان داد سازمان برنامه از واژه حساب خاص استفاده کرده است.

28 آذر 1399

45 میلیارد تومان؛ سنگین ترین حکم فیفا علیه استقلال، باشگاه استقلال: رای پرونده استراماچونی قابل برگشت است

خبرگزاری خبرنگاران- در حالی که استقلال به تازگی پرونده شکایت شفر را با پرداخت غرامت به این مربی آلمانی بسته است، با یک پرونده سخت دیگر روبرو شده.

22 آذر 1399

اسامی استان ها و شهرستان های در شرایط قرمز

خبرنگاران : به گفته سخنگوی وزارت بهداشت از 31 استان کشور هیچکدام در شرایط سفید نیستند و شرایط قرمز، نارنجی یا زرد به سر می برند.

19 آذر 1399

سامانه املاک نمی تواند خانه های خالی را شناسایی کند، سامانه مودیان تا بهمن راه اندازی می گردد

محمود علیزاده گفت: در حال حاضر سامانه ملی املاک و اسکان به بلوغ کامل نرسیده و نمی تواند خانه های خالی را شناسایی کند.

16 آذر 1399

گود های رهاشده و مال های بی حساب

مالکان خود را نشان نمی دهند و پیگیری ها تا به امروز نتیجه خاصی نداشته است. هنوز برای ساناز افتخارزاده، دبیر شورایاری منطقه 2 تهران معین نیست بسیاری از زمین هایی که در این منطقه مجوز تجاری گرفته اند برای چه کسانی است. حدس شورایاری منطقه، سازمان و ادارات...

15 مهر 1399

مردم نذورات خود را در محرم امسال صرف خرید اقلام بهداشتی کنند

خبرنگاران/خراسان شمالی استاندار خراسان شمالی گفت: با توجه به اینکه در آستانه ماه محرم هستیم لذا برگزاری مراسم مذهبی در این ایام و حفظ جان مردم دو هدف اساسی و اصلی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا است.

13 مهر 1399

رئیس مجلس تونس از سلب اعتماد نجات یافت

مجلس تونس امروز (پنجشنبه) جلسه رای گیری جهت سلب رای اعتماد از راشد الغنوشی، رئیس مجلس را برگزار کرد که نهایتا به سقوط سلب رای اعتماد از الغنوشی منجر شد.

2 مهر 1399

ایراد شورای نگهبان به طرح مالیات بر خانه های خالی

سخنگوی شورای نگهبان از ارجاع طرح دوفوریتی اصلاح ماده - 54 مکرر - قانون مالیات های مستقیم (طرح مالیات بر خانه های خالی) به مجلس اطلاع داد.

19 شهریور 1399

رضوی مشاور فرهنگی و هنری قالیباف شد

رییس مجلس سیدمحمود رضوی را به عنوان مشاور فرهنگی وهنری خود منصوب کرد.

27 مرداد 1399

خبرنگاران نماینده مجلس: انقلابی ها نباید از کنار نارضایتی عمومی به راحتی عبور نمایند

تهران- خبرنگاران- نماینده مردم شهرستان های فیروزکوه و دماوند در مجلس شورای اسلامی گفت: انقلابی ها نباید از کنار نارضایتی های عمومی نسبت به فساد اداری، تبعیض ها و ویژه خواری ها به راحتی عبور نمایند.

21 مرداد 1399

همه جملات ضد و نقیض مهدی تاج درباره قرارداد ویلموتس؛ 3 میلیون یورو نه، 3 میلیون دلار آری!

به بهانه اعتراف نصفه و نیمه مهدی تاج مرور می کنیم بخشی از اظهارات او و بعضی مسئولان دیگر را درباره رقم قرارداد ویلموتس.

18 مرداد 1399

شورای امنیت، انتقاد روسیه و چین به سرکوب اعتراضات سیاه پوستان آمریکایی

آمریکا و انگلیس در ادامه مداخلات شان در امور هنگ کنگ، این بار در جلسه غیررسمی شورای امنیت سازمان ملل از مواضع چین در قبال هنگ کنگ انتقاد کردند و این موضوع واکنش پکن را به دنبال داشت.

12 مرداد 1399

تببین حقوقی آیین نامه لایحه قانونی استقلال کانون وکلای داگستری در نظام حقوقی

قوه قضاییه برای دادرسی اسلامی با توجه به نص و صراحت قانون اساسی وظایف متعددی دارد که بتواند در مقابل هر نوع خودسری و به اسم استقلال از طرف هر نهادی که از پشتوانه قدرت برخوردار است.

5 مرداد 1399

دومین اطلاعیه ناجا برای ضرورت رعایت شئون ماه رمضان

نیروی انتظامی در اطلاعیه ای بر رعایت آداب و شئون ماه با برکت رمضان تاکید و گفت:برخی از هموطنان که به دلایل مختلف از جمله سفر، بیماری و ... توفیق درک ماه مبارک رمضان و روزه داری را ندارند، از آنان انتظار می رود نسبت به حفظ حرمت ماه صیام و فرارسیدن لیالی قدر...

19 تیر 1399

ارزش سهام عدالت به نرخ امروز؛ سهم کامل، 17 میلیون تومان

در فصل ششم قانون اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی ماده 34، مقرر شد 40 درصد مجموع ارزش سهام بنگاه های قابل واگذاری در هر بازار با ضوابط به اتباع ایرانی مقیم داخل کشور واگذار گردد. این موضوع از سال 84 به تدریج وارد مرحله اجرایی شد و میان حدود 49 میلیون نفر...

14 تیر 1399

متن کامل پیش نویس اساسنامه فدراسیون فوتبال

اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال روز گذشته (چهارشنبه) با خاتمه یافتن مهلت اعضای مجمع برای ارسال تغییرات پیشنهادی یک قدم دیگر پیش رفت. حالا می توان امیدوار بود با سرعت بیشتر در دستور کار هیئت رئیسه برای تایید و سپس رای گیری در مجمع فدراسیون برای تصویب و...

20 خرداد 1399

بخش خصوصی و تولید باید حمایت شوند

خبرنگاران/خوزستان استاندار خوزستان گفت: پرونده های بانکی که برای جذب تسهیلات به تهران ارسال می شود، پرونده های جذب کننده ای باشند تا بتوانیم مرکز را برای پرداخت تسهیلات به استان قانع و شرایط بهتری برای صنعت استان فراهم کنیم.

19 خرداد 1399
تعداد: (56)