وزنه برداری

علی نژاد: هیچ ورزشکار حرفه ای ما دچار ویروس کرونا نشده است

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش گفت: خوشبختانه طبق آخرین آماری که داریم، هیچ ورزشکار حرفه ای ما دچار ویروس کرونا نشده است.

15 اردیبهشت 1399

اجرای 800 برنامه ورزشی فرهنگی در خوزستان همزمان با دهه فجر

خبرنگاران/خوزستان مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از اجرای 800 برنامه فرهنگی، ورزشی و عمرانی به مناسبت گرامی داشت دهه مبارک فجر در سطح استان خبر داد.

1 فروردین 1399

علی میری مقام سوم مسابقات وزنه برداری داخل سالن آسیا را به دست آورد

نایب رئیس هیئت وزنه برداری آذربایجان غربی گفت: علی میری مقام سوم مسابقات دسته 85 کیلوگرم وزنه برداری داخل سالن آسیا را به دست آورد.

3 اسفند 1398

نوروزی: نمی توانم با قاطعیت بگویم سهراب مرادی به المپیک می رسد

غلامرضا نوروزی در تبادل نظر با خبرنگاران با بیان اینکه برای ادامه روند درمانی سهراب مرادی دیگر نیازی به حضور او در آلمان نیست، گفت: به همین دلیل قرار بود حداکثر تا امروز به کشور باز شود تا در تهران و زیر نظر متخصصان داخلی پیگیر روند درمانی خود باشد.

23 مهر 1398

دورخیز تیم وزنه برداری ایران برای چهارمین قهرمانی جوانان جهان

به گزارش خبرنگاران، تیم وزنه برداری جوانان کشورمان در رقابتهای قهرمانی جهان در سالهای 2016 تفلیس گرجستان، 2017 توکیو و 2018 تاشکند، توانست 3 سال متوالی بر سکوی نخست قرار گیرد و فردا نیز این فرصت را دارد تا برای چهارمین بار این عنوان را به خود اختصاص دهد.

8 مرداد 1398

در دیدار سلطانی فر و رئیس کمیته ملی المپیک کرواسی چه گذشت؟

وزیر ورزش و جوانان در دیدار با رئیس کمیته ملی المپیک کرواسی گفت: روابط ایران و کرواسی در همه عرصه های رو به گسترش است و تصور می کنم باید از همه ظرفیت ها برای گسترش همکاری استفاده کرد.

22 تیر 1398

8 هیات وزنه برداری همچنان بدون رییس، چرا انتخابات برگزار نمی گردد؟

تعدادی از هیاتهای وزنه برداری همچنان با سرپرست اداره می شوند که این مسئله برای رشته المپیکی و مدال آوری چون وزنه برداری اتفاق خوشایندی نیست.

30 فروردین 1398

محمدی: در سبک وزن و فوق سنگین با خلاء وزنه بردار روبرو هستیم

رییس انجمن وزنه برداری معلولان گفت: بعد از بازی های پارالمپیک 2020 توکیو تیم وزنه برداری معلولان جوانگرایی می گردد و در تمام وزنها تغییرات انجام خواهد شد.

12 فروردین 1398

سومی شاگردان برخواه در بخش تیمی، نایب قهرمانی ایران در رده بندی مدالی

تیم ملی وزنه برداری ایران در مسابقات قهرمانی دنیا به رده سوم دست یافت.

9 فروردین 1398

پاسخ دبیر فدراسیون وزنه برداری به علت حذف 3 وزنه بردار ایران

دبیر فدراسیون وزنه برداری درباره علت حذف سه وزنه بردار ایران از سوی فدراسیون دنیای برای شرکت در مسابقات قهرمانی دنیا 2018 پاسخ داد.

22 اسفند 1397