اخبار صنعت

گردشگری جدید در دوران پسا کرونا

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: متنوع سازی زمینه کسب وکارهای نو و پرداختن به فعالیت های ابتکاری از ضروریات فعالیت حرفه ای در صنعت گردشگری کشور در دوران پساکرونا به شمار می آید و اهمیتی حیاتی دارد.

13 تیر 1399

برخی به دنبال موج سواری بر خواسته های مردم لبنان هستند

به گزارش خبرنگاران به نقل از تلویزیون المیادین، حسان الدیاب نخست وزیر لبنان گفت: برخی به دنبال ایجاد فتنه میان ارتش و مردم لبنان هستند.

6 تیر 1399

بنگلادش خواهان عدم اتخاذ تدابیر سخت گیرانه اروپا بر ضد صنعت پوشاک شد

خبرنگاران: بنگلادش روز شنبه از اتحادیه اروپا خواست تا در واکنش به فاجعه ریزش ساختمان در شهر داکا اقدامات و تدابیر سخت گیرانه ای را بر ضد صنعت نساجی و پوشاک این کشور اتخاذ نکند.

5 تیر 1399

خبرنگاران چند طرح گردشگری و توسعه صنعتی در خراسان رضوی به تصویب رسید

مشهد- خبرنگاران- چند طرح گردشگری و توسعه صنعتی روز دوشنبه در کارگروه امور زیربنایی استان خراسان رضوی به تصویب رسید.

3 تیر 1399

عواقب کرونا برای حیات وحش در معرض انقراض آفریقا

تکاوران مسلح در سپیده گاه تعقیب شکارچیان غیرقانونی را شروع می نمایند. عالم گیری کوید 19 هشیاری تازه و ترس تازه ای را به جان ما انداخته است.

31 خرداد 1399

نرخ جهانی نفت برنت به 28 دلار و 8 سنت رسید

قیمت هر بشکه نفت برنت در انتها معاملات روز آدینه با 26 سنت معادل 0.9 درصد افزایش به 28 دلار و 8 سنت رسید.

23 خرداد 1399

خبرنگاران مبارزه با آفت سن گندم در یزد شروع شد

یزد - خبرنگاران - مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی یزد ، گفت: مبارزه با آفت سن گندم در 11 هزار و 600 هکتار مزارع گندم و اراضی زیرکشت محصول جو این استان در هفته جاری آغازشد .

21 خرداد 1399

بخش خصوصی و تولید باید حمایت شوند

خبرنگاران/خوزستان استاندار خوزستان گفت: پرونده های بانکی که برای جذب تسهیلات به تهران ارسال می شود، پرونده های جذب کننده ای باشند تا بتوانیم مرکز را برای پرداخت تسهیلات به استان قانع و شرایط بهتری برای صنعت استان فراهم کنیم.

19 خرداد 1399

آمادگی روسیه برای کاهش 14درصدی استخراج نفت

روسیه موافق است که استخراج نفت در چارچوب کشورهای اوپک پلاس و سایر فراوری کنندگان نفت 14 درصد از سطح سه ماهه اول 2020 یعنی 1.6 میلیون بشکه در روز کاهش یابد.

11 خرداد 1399

خبرنگاران 662 تن میوه ویژه نوروز99 در چهارمحال و بختیاری به فروش رفت

شهرکرد- خبرنگاران- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری با اشاره به ایجاد جایگاه های فروش میوه مورد نیاز نوروز گفت: 662 تن از میوه تنظیم بازار ویژه شب عید و نوروز سال99 در این استان فروش رفت.

8 خرداد 1399

کشف 300 کیلوگرم مواد مخدر صنعتی در نطنز

خبرنگاران/اصفهان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نطنز گفت: به همت سربازان گمنام امام زمان(عج)، 300 کیلوگرم مواد مخدر صنعتی در نطنز کشف و ضبط شد.

8 خرداد 1399

کرونا رصد سیگنال های زمین را برای محققان آسان کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیچر، محققانی که مشغول رصد ارتعاشات سطح زمین هستند، از زمان شیوع ویروس کرونا و قرنطینه شهرها در سراسر دنیا شاهد کاهش قابل توجه فعالیت ها در کره خاکی بوده اند.

2 خرداد 1399

جاهای دیدنی محمدیه استان قزوین را بیشتر بشناسید

جاهای دیدنی محمدیهدر این مقاله از معرفی مکان های دیدنی قزوین شما را با جاهای دیدنی محمدیه (زیبا شهر) که شهری در بخش محمدیه شهرستان البرز استان قزوین می باشد را آشنا خواهیم کرد . پس اگر قصد سفر به استان قزوین را دارید تا آخر این مقاله با مجله گردشگری خبرنگاران...

31 اردیبهشت 1399

از سال 67 تا به امروز کرونا دارم ، این روزها شبیه زمان بمباران شیمیایی است

یک جانباز شیمیایی گیلانی اظهار داشت: هر روز برای جانبازان شیمیایی روزهای کرونایی است. من از سال 67 کرونا دارم و تا به امروز 500 ساعت در اتاق عمل بوده ام و ریه سمت چپم مسدود است.

28 اردیبهشت 1399

10 میلیارد یورو، زیان کرونا بر گردشگری فرانسه

ایرنا/ براساس آخرین خبرهای واصله، زیان کرونا بر گردشگری فرانسه میزان 10 میلیارد یورو گزارش شده است.

16 اردیبهشت 1399

مردم سوریه علیه اشغالگران آمریکایی تظاهرات برگزار کردند

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، ساکنان مناطق سفیره تحتانی و المحیمیده واقع در غرب استان دیر الزور تظاهراتی را علیه اقدامات اشغالگران آمریکایی در سوریه و به سرقت رفتن نفت این کشور در برابر یکی از ساختمان های نیروهای کرد سوریه برگزار کردند.

6 اردیبهشت 1399

اردوغان رسما تکلیف پناهجویان و اروپا را یکسره کرد: مرزهایمان کاملا باز است

ایرنا نوشت: رییس جمهوری ترکیه روز شنبه با تاکید بر پایبندی اروپا به تعهدات خود گفت که مرزهای ترکیه به سوی اروپا برای مهاجران همچنان باز است.

27 فروردین 1399

تولید قارچ؛ فعالیتی سودآور

خبرنگاران/زنجان مدیر باغبانی سازمان جهادکشاورزی استان زنجان گفت: امسال هیچ تسهیلاتی به واحدهای پرورش قارچ در سطح استان زنجان داده نشده است.

23 فروردین 1399

همدان میزبان 143 راهنمای گردشگری خارجی در قالب کنوانسیون جهانی است

مدیرکل میراث فرهنگی همدان گفت: در قالب هفدهمین کنوانسیون تورگردانان و راهنمایان گردشگری از 21 کشور استان میزبان 143 راهنمای گردشگری از سراسر جهان است.

7 فروردین 1399

برخورد پلیس کانادا با معترضان اشغال کننده خطوط راه آهن

خبرگزاری خبرنگاران- پلیس کانادا در پی اقدام گروهی از معترضان در این کشور در اشغال و مسدود کردن خطوط اصلی راه آهن علیه این معترضان اقدام و تعدادی از آنها را دستگیر کرد.

4 فروردین 1399
تعداد: (272)