کاراته

حضور قهرمانان کشتی در مناطق محروم سیستان و بلوچستان

به گزارش خبرنگاران، در ادامه فعالیت های خیرخواهانه جمعی از کشتی گیران در قالب موسسه خیریه علی ابن ابیطالب(ع) آب شرب اهالی روستایِ وش آپ از بخش کورین شهرستان زاهدان، با کمک نیکوکاران و همکاری خیرین محلی تامین شد.

27 مرداد 1399

علی نژاد: هیچ ورزشکار حرفه ای ما دچار ویروس کرونا نشده است

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش گفت: خوشبختانه طبق آخرین آماری که داریم، هیچ ورزشکار حرفه ای ما دچار ویروس کرونا نشده است.

15 اردیبهشت 1399

برگزاری لیگ و سوپر لیگ کاراته بانوان در روزهای پایانی هفته

رقابت های لیگ و سوپر لیگ باشگاه های کاراته کشور روزهای پنجشنبه و جمعه در سالن شهید افراسیابی پیگیری می شود.

30 دی 1398

در دیدار سلطانی فر و رئیس کمیته ملی المپیک کرواسی چه گذشت؟

وزیر ورزش و جوانان در دیدار با رئیس کمیته ملی المپیک کرواسی گفت: روابط ایران و کرواسی در همه عرصه های رو به گسترش است و تصور می کنم باید از همه ظرفیت ها برای گسترش همکاری استفاده کرد.

22 تیر 1398

اردوی تیم های ملی مردان و بانوان کاراته شروع می گردد

دور جدید تمرینات تیم ملی کاراته مردان و زنان از صبح شنبه 4 اسفندماه شروع می گردد.

28 خرداد 1398

مجمع فدراسیون دوومیدانی برگزار گردید، از تذکر اقتصادی تا گلایه حدادی

به گزارش خبرنگاران، مجمع عمومی سالیانه فدراسیون دوومیدانی مربوط به سال های 95 و 96 صبح امروز پنجشنبه در محل هتل المپیک برگزار گردید. در این مجمع محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، کهندانی نماینده کمیته ملی المپیک،...

11 خرداد 1398

سارا بهمنیار: مطمئن بودم روی سکوی جهانی خواهم رفت، هدف اصلی من کسب مدال در المپیک 2020 است

دارنده مدال برنز مسابقات کاراته قهرمانی دنیا گفت: قبل از مسابقات دنیای می دانستم روی سکو خواهم بود اما رنگ مدالم را نمی دانستم.

19 فروردین 1398

حضور 2 قهرمان لرستانی در رقابت های جهانی کاراته قزاقستان

به گزارش خبرنگاران، کیوان آذرخش و محمدحسین طرهانی نژاد از قهرمانان ارزنده و بااخلاق لرستان، جزو داوران و مربیان رسمی فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران هستند که دارای سوابق درخشان در مسابقات مختلف ملی و برون مرزی هستند.

24 اسفند 1397

صادقی در پنچاک سیلات برنز گرفت، کسب سی و هفتمین مدال ورزش ایران

به گزارش خبرنگاران از اندونزی، تهمینه کربلایی صادقی نماینده وزن منهای 65 کیلو گرم بانوان با شکست برابر تی هام نگیوم ویتنامی به تنها مدال کشورمان در این رشته رزمی آنهم از جنس برنز دست یافت تا پرونده تیم ملی مردان و زنان پنچاک سیلات کشورمان با تک مدال برنز...

29 مهر 1397

عاشوری: میزبان سناریوی قوی برای عبور از سد مهدی زاده طراحی نموده بود!

محسن آشوری دبیر فدراسیون کاراته کورمان معتقد است که حضور ریس جمهور اندونزی در سالن مسابقه و فینال مهدی زاده و ورزشکار میزبان مدال طلا را با نادآوری از چنگ ملی پوش ما درآورد.

25 مهر 1397