کشتی فرنگی

برگزاری مرحله پایانی لیگ فرنگی باز هم بدون بنا، کادر فنی تیم ملی به خانه کشتی نیامد

در حالی که به نظر می رسید سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نظاره گر مرحله پایانی لیگ برتر باشد، او و هیچ یک از اعضای کادرفنی اش صبح امروز در سالن حاضر نشدند.

1 بهمن 1399

هشت مدال طلا در انتظار فرنگی کاران ایران، قدرتنمایی در عشق آباد

تمامی هشت فرنگی کار ایران در بازی های داخل سالن آسیا با پیروزی بر رقبایشان راهی دیدار فینال شدند.

22 اسفند 1398

کلینیک داوری رقابت های آزمایشی المپیک 2020 برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران، محمد ابراهیم امامی داور المپیکی کشورمان در خصوص موارد مطرح شده در این کلینیک گفت: کلینیک داوران رقابت های کشتی آزمایشی المپیک توکیو با حضور 27 داور المپیکی از جمله من، محمد مصلایی پور و نیما صادقی در شهر توکیو ژاپن برگزار گردید.

16 آبان 1398

داوران رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی کشور معرفی شدند

به گزارش خبرنگاران، رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور روزهای 17، 18 و 19 مهرماه در سالن ورزشی شهید حقگو بندر امام خمینی (ره) استان خوزستان برگزار می گردد.

13 آبان 1398

محمد بنا: هیجان پیکارهای روز دوم از روز اول بیشتر بود

به گزارش خبرنگاران، محمد بنا صبح امروز در حاشیه آخرین روز از رقابتهای انتخابی تیم ملی در جمع خبرنگاران گفت: بسیاری از نفرات خوب ما در مرحله نخست انتخابی تیم ملی حضور ندارند و این مسابقات هر چند زیاد سطح بالا نبود اما از شور و هیجان خوبی برخوردار بود. به...

24 اردیبهشت 1398

قیاسی و شعبانی یک گام تا شکستن طلسم کشتی ایران!

نمایندگان اوزان 65 و 97 کیلوگرم ایران با برتری برابر رقبای خود راهی دیدار نیمه نهایی کشتی ازاد زیر 23 سال قهرمانی دنیا در رومانی شدند تا در آستانه شکستن طلسم کشتی ایران و راهیابی به فینال باشند.

17 فروردین 1398