اخبار اقتصادی

روسیه به تحریم های جدید اوکراین پاسخ مناسب خواهد داد

رئیس جمهوری اوکراین تصمیم شورای امنیت ملی و دفاع این کشور در مورد اعمال محدودیت هایی علیه آژانس فدرال همکاری های فرهنگی خارجی روسیه، شرکت ولگا-دنپر و 11 کارخانه و موسسه تجاری-صنعتی روسی دیگر را اجرایی کرد.

31 فروردین 1400

ناباوری مساله ناباروری

مجلس یازدهم در همین دوره کوتاه فعالیتش آشکارا اجرای سیاست افزایش فرزندآوری را کلید زده است، چند روز پیش کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی مصوب کرد مبلغ وام ازدواج برای زوج های کمتر از 25 و 23 سال 100میلیون تومان است و توجیه این افزایش را در تشویق جوانان به...

28 فروردین 1400

همه چیز درباره تسهیلات 300 میلیونی ساخت مسکن، پشتیبانی از مسکن در گرو اقدام بانک مرکزی خبرنگاران

ارائه تسهیلات 300 میلیونی ساخت مسکن به عنوان رکن پشتیبانی از فراوری واحد مسکونی برای اقشار فاقد سرپناه در گرو اجرای وظیفه قانونی بانک مرکزی به منظور مشخص سهمیه هر بانک در فرودین ماه و ایجاد سامانه گزارش دهی برخط قراردارد.

27 فروردین 1400

خبرنگاران قطارهای نوروزی اصفهان با نصف ظرفیت فعالیت می نمایند

اصفهان- خبرنگاران- مدیرکل راه آهن استان اصفهان از فعالیت و خدمات دهی قطارهای مسافربری نوروزی استان با نیمی از ظرفیت با رعایت پروتکل های بهداشتی اطلاع داد.

25 فروردین 1400

واکسیناسیون در تهران از چه زمانی آغاز می شود؟

به گزارش خبرنگاران، علیرضا زالی، رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران در پاسخ به این پرسش که اکنون واکسیناسیون در استان تهران چگونه است و از کی شروع می شود؟، گفت: واکسیناسیون در استان تهران مثل شهرستانهای دیگر شروع شده البته ما در کل در واکسیناسیون...

25 فروردین 1400

چین علیه آمریکا و کانادا تحریم وضع کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، وزارت خارجه چین عصر امروز شنبه از وضع تحریم های متقابل علیه اشخاص و نهادهای آمریکایی و کانادایی اطلاع داد.

24 فروردین 1400

خبرنگاران رشد 137 درصدی ساخت بزرگراه در خراسان جنوبی

بیرجند - خبرنگاران - افزایش جهشی راه های دوبانده در خراسان جنوبی از اقدامات شاخص هشت سال گذشته بوده به طوری که بیش از 410 کیلومتر بزرگراه در این استان به بهره برداری رسیده است و رشد 137 درصدی نسبت به دوره قبل دارد.

23 فروردین 1400

آمادگی شورای شهر اراک برای یاری به تیم فوتبال آلومینیوم

ایرج رضایی، در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: سرانه بهداشت و درمان استان مرکزی به خصوص شهرستان اراک ناچیز است، در چنین شرایط پیشنهاد احداث بیمارستان دوم تأمین اجتماعی را ارائه دادم، اما هیچ اقدامی در این خصوص صورت نگرفت.

21 فروردین 1400

ظریف بر تداوم حمایت های ایران از سوریه تاکید کرد

تهران (پانا) - وزیران خارجه ایران و سوریه در رابطه با مسائل مختلف رایزنی کردند.

21 فروردین 1400

خبرنگاران سازمان صمت کرمانشاه 45هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری جذب کرد

کرمانشاه- خبرنگاران- رییس سازمان صنعت، معدن , تجارت استان کرمانشاه با اشاره به رتبه برتر این سازمان در صدور مجوز برای سرمایه گذاری در استان گفت: سازمان صنعت، معدن و تجارت در سال 99 با صدور هزار و 310 مجوز، چهار هزار و 500 میلیارد تومان سرمایه برای استان جذب...

17 فروردین 1400

بازگشت 1300 میلیارد تومان کالای متروکه به چرخه تولید و اشتغال

تهران (پانا) - به گفته مدیرعامل سازمان اموال تملیکی در جهت تحقق شعار سال و اجرای قانون رفع موانع تولید در 11 ماهه امسال حدود 1300 میلیارد تومان (ارزش سیف) کالا به صاحبان آنها اعاده شد تا در چرخه تولید و اشتغال قرار بگیرد.

17 فروردین 1400

برادرزاده ترامپ: برای دونالد از دست دادن میزبانی گلف و توییتر، بدتر از شکست در انتخابات بود

برادرزاده دونالد ترامپ که کتابی افشاگرانه و انتقادی علیه عمویش نوشته می گوید، برای رئیس جمهور سابق آمریکا ممنوع شدن فعالیت در توئیتر و کنار گذاشته شدن از میزبانی بازی های تورنمنت گلف ضربه ای بزرگتر از باخت در انتخابات ریاست جمهوری بود.

16 فروردین 1400

وزیر بهداشت آلمان: کرونا به سادگی تسلیم نمی گردد، هشدار درباره جهش های ویروس

وزیر بهداشت آلمان با اشاره به اینکه شهروندان از محدودیت ها خسته شده اند، اما کرونا همچنان جولان می دهد درباره جهش های این ویروس هشدار داد.

15 فروردین 1400

کاندیداتوری افراد با سابقه نظامی منع قانونی ندارد ، سران قوا نیازی به استعفا برای کاندید شدن در انتخابات ندارند

سخنگوی شورای نگهبان گفت: دخالت و سوگیری نظامی ها در انتخابات منع شده است ولی صرف نامزد شدن برای انتخابات منع قانونی نداشته و در گذشته نیز مسبوق به سابقه بوده است.

15 فروردین 1400

افزایش 45 درصدی موارد فوت کرونایی در خوزستان

رییس مرکز بهداشت خوزستان از اختصاص 550 دوز واکسن کرونا در مرحله دوم به جانبازان دارای مشکل ریوی استان اطلاع داد.

14 فروردین 1400

کرونا در اروپا، از کشف گونه جدیدی از ویروس در فرانسه تا ادامه دومینوی توقف واکسیناسیون با آسترازنکا

جدیدترین اخبار کرونا از اروپا از کشف جهش جدیدی از ویروس کرونا در یکی از مناطق فرانسه و ادامه فرایند توقف واکسیناسیون با واکسن آسترازنکا در بسیاری از کشورهای اروپایی خبر می دهد.

13 فروردین 1400

صالحی عمران: تمام مسائل آموزش های فنی وحرفه ای را نباید در سیستم های آموزشی مهارتی دید خبرنگاران

رییس دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: تمام مسائل آموزش های فنی وحرفه ای را نباید در درون سیستم های آموزش های مهارتی دید و قدری فعالیت های سیاسی، مالی و اجتماعی نیز موثر هستند.

12 فروردین 1400

خبرنگاران افت 8 هزار واحدی شاخص بورس

تهران- خبرنگاران- شاخص کل در بازار بورس امروز (شنبه، 16 اسفندماه) هشت هزار و 172 واحد افت داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و 169 هزار واحد رسید.

11 فروردین 1400

دستگاه دیپلماسی ایران در توسعه تعاملات با عراق عقب مانده است خبرنگاران

حسینی با تاکید بر ظرفیت بالای بازار عراق گفت: درحال حاضر کشور های زیادی در بازار عراق فعال هستند و در صورت عدم فعالیت منسجم ایران، جایگاه ایران را تصاحب خواهند کرد.

8 فروردین 1400

خبرنگاران مرحله اول قطار شهری کرمانشاه در سال 1400 افتتاح می گردد

کرمانشاه- خبرنگاران- رییس سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرمانشاه گفت: پروژه قطار شهری در 2 مرحله و یک خط درحال اجراست که اگر همت کافی صورت گیرد و منابع موردنظر تزریق گردد مرحله اول آن تا سرانجام سال 1400 به بهره برداری خواهد رسید.

7 فروردین 1400
تعداد: (631)