اخبار اقتصادی

قیمت مسکن ملی در هشتگرد چند است؟

با وجود آن که گفته می گردد واحد های طرح اقدام ملی مسکن در هشتگرد به قیمت تمام شده عرضه خواهد شد، اما با توجه به هزینه های کنونی، قیمت ها بین 2.5 تا 3 میلیون تومان برآورد می گردد؛ متراژ واحد ها نیز به طور میانگین 75 متر مربع خواهد بود.

30 بهمن 1398

امیری: حمایت از شرکت های دانش بنیان وظیفه دولت، مجلس و قوه قضائیه است

حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور، امروز از کارخانه نوآوری آزادی بازدید کرد؛ این کارخانه اولین شعبه پارک فناوری پردیس است.

30 بهمن 1398

5 دستور کار برای آینده مجلس

مجلس شورای اسلامی ایران مطابق با قانون اساسی مصوب 1358 مجلس خبرگان و همچنین مصوب هیات تجدیدنظر در قانون اساسی در 1368، یکی از ارکان اداره کشور ایران به حساب می آید. قانون اساسی اختیارات گسترده ای به این نهاد قانون گذاری داده است.

29 بهمن 1398

برنی سندرز: اقتصاد آمریکا فاسد است

نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا توضیح داد: اقتصاد آمریکا فاسد است.

28 بهمن 1398

کار سخت و آسان گیتی در گام سوم لیگ قهرمانان آسیا، بانک بیروت حریفی آسان اما منسجم

تیم فوتسال گیتی پسند در سومین گام خود و در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان فوتسال آسیا امروز به مصاف نماینده لبنان می رود، تیمی که ستاره های زیادی ندارد اما از انسجام تیمی بسیار بالایی برخوردار است.

28 بهمن 1398

به بازگشت استراماچونی خوشبین هستم، حضور رحمان رضایی هم یاری می نماید

به گزارش خبرنگاران، علی خطیر درباره اینکه از سوی باشگاه استقلال مامور مذاکره با استراماچونی شده است، به رادیو تهران گفت: بعد از اتفاقی که برای استراماچونی افتاد، تحلیل نادرستی ایجاد شد که وی به خاطر پول رفته است. من می دانستم که مشکل اساسی استراماچونی...

28 بهمن 1398

درآمد تایلند به وسیله صادرات زالو معادل درآمد صادرات نفت ایران!

در حال حاضر کشور تایلند فقط به وسیله صادرات زالو درآمدی معادل صادرات نفت ایران از آن خود نموده است!

27 بهمن 1398

شهرداری از فاینانس چین برای توسعه مترو استفاده کند

عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران خواهان بهره مندی شهرداری تهران از فاینانس های کشور چین برای توسعه حمل و نقل عمومی شد.

26 بهمن 1398

ربات خانه دار همه امور خانه را اداره می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از انگجت، شرکت سامسونگ در نمایشگاه CES2020 از رباتی شبیه توپ تنیس رونمایی کرد که در کارهای خانه یاری حال است.

26 بهمن 1398

نماینده سابق جمهوری خواه: ترامپ، شایسته ریاست جمهوری آمریکا نیست

دیو تروت، نماینده سابق جمهوری خواه کنگره آمریکا گفت بیکاری شدید، اقتصاد راکد و بدهی های گسترده و جدا شدن از متحدان حاصل عملکرد ترامپ است؛ ترامپ شایسته ریاست جمهوری آمریکا نیست.

24 بهمن 1398

11 درخواست استراماچونی برای بازگشت به استقلال، سرانجام داستان آندره

به گزارش خبرنگاران، باشگاه استقلال با صدور بیانیه ای از یازده شرط جدید سرمربی ایتالیایی آبی پوشان پرده برداشت و این شروط به همراه پاسخ های باشگاه را به توضیح زیر منتشر کرد.

22 بهمن 1398

سه روز شورش خونین در یک زندان

ایرنا نوشت: شورش در زندان ال پورونیور هندوراس وارد سومین روز شد و گزارش های پلیس حاکیست که بامداد امروز (دوشنبه) 18 تن جان خو را از دست دادند و شمار کشته شدگان به 36 تن رسیده است.

21 بهمن 1398

معاون رییس جمهوری خبرداد؛ خانه سازی دولت برای خانواده های کم درآمد

خبرنگاران: معاون رییس جمهوری به همت دولت در ساخت خانه برای خانواده های کم درآمد اشاره و بیان نمود: دولت برای افراد کم درآمد در استان خراسان رضوی 10 هزار واحد مسکونی می سازد.

20 بهمن 1398

سفر نخست وزیر عراق به انگلیس

خبرنگاران: منابع عراقی از سفر نخست وزیر این کشور به لندن برای مشارکت در نشست بین المللی مبارزه با تروریسم خبر دادند.

19 بهمن 1398

فعال بودن بازار سرمایه در کرمان

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار کشور گفت: اعتقاد داریم که ایران فقط تهران نیست و در عمل هم نشان داده ایم، افزایش سرمایه و بازار سرمایه در استان کرمان بسیار فعال است.

19 بهمن 1398

انتقاد ظریف از بی عملی اروپایی ها درباره پایبندی به برجام

وزیر خارجه کشورمان در رشته توئیت هایی با انتقاد شدید از بی عملی اروپایی ها ادعاهای آنان درباره پایبندی به برجام را به چالش کشید.

16 بهمن 1398

توریسم سنتی مخالف سفر ارزان

عمده چالش های پیش روی گردشگری داخلی به دلیل بسترهای نامناسب مالی اتفاق افتاده و کاهش استطاعت سفر منجر به خروج گردشگری از اولویت سبد هزینه ای خانوارها شده است. واقعیت این است که به نظر نمی رسد در کوتاه مدت شاهد بازیابی توان مالی خانوارها باشیم؛ اما...

16 بهمن 1398

آخرین تحولات بازار خودروی تهران؛ دنا به 122 میلیون تومان رسید

خبرنگاران: قیمت 9 خودرو در بازار آزاد، نسبت به دیروز با افزایش متوسط 500 هزار تومانی همراه شد به طوری که دنا به 122 میلیون تومان رسید.

16 بهمن 1398

فائو: تولید جهانی گندم کم می شود

نهاد غذایی سازمان ملل متحد پیش بینی کرد تولید گندم جهان در فصل زراعی 2019 - 2018 برای دومین سال متوالی کاهش پیدا خواهد کرد اما با وجود این کاهش، ذخایر جهانی در رکورد بالایی واقع شده است.

14 بهمن 1398

تکالیف شهرداری در منطقه استراتژیک تهران روی کاغذ ماند؛ آیا احیای کریدور باد بایگانی شده است؟

خبرنگاران: نسخه احیای کریدور باد تهران که نیمه تابستان سال جاری در شورای عالی شهرسازی به تصویب رسید، بدون آنکه از سوی مدیریت شهری پایتخت به اجرا دربیاید، وارد بایگانی مصوبات شده است.

10 بهمن 1398
تعداد: (346)