کسب و کار

تعبیر خواب کیوی - معنی خوردن کیوی با پوست در خواب چیست؟

دیدن کیوی در خواب بنا به گفته معبرین اشاره به احتیاج برای تغییر یا به روز کردن شغل بیننده خواب دارد و خوردن کیوی در خواب بیانگر پیشرفت شغلی است

1 بهمن 1399

خبرنگاران صاحبان معادن راکد خراسان رضوی سلب صلاحیت میشوند

مشهد- خبرنگاران- استاندار خراسان رضوی گفت: به زودی صاحبان معادنی که راکد هستند سلب صلاحیت می شوند و معادنشان به صورت مزایده عمومی واگذار خواهد شد.

28 دی 1399

کاغذهای خوشنویسی ایرانی فراوری شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، هومان بابااولادی مدیر عامل شرکت دانش بنیانی گفت: یکی از مسائل خوشنویسی و هنرهای مشابه در کشور، احتیاج به کاغذهای هنری خاصی است که با کاغذ گلاسه متفاوت است.

19 دی 1399

تراشه ای برای تحلیل ساختار های لایه نازک سه بعدی ارائه شد

شرکت نوپای چیپمتریکس تراشه ای برای تست و بررسی ساختار های لایه نازک سه بعدی ارائه کرد که از طریق آن فراوری ساختار های نانومقیاس در صنعت امکان پذیر می گردد.

13 دی 1399

آذربایجان شرقی می تواند به عنوان یکی از قطب های آی سی تی کشور مطرح گردد

خبرنگاران/آذربایجان شرقی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با اشاره به پتانسیل های استان در حوزه آی سی تی، گفت: آذربایجان شرقی می تواند به عنوان یکی از قطب های آی سی تی کشور مطرح گردد.

13 دی 1399

آمریکا دیپلمات های خود در عراق را کاهش می دهد

سفارت آمریکا در بغداد تصمیم گرفته است که بعضی از کارمندان خود را به دلایل امنیتی از عراق خارج کند، زیرا در ماه های اخیر منافع آمریکا در این کشور هدف حملات موشکی قرار گرفته است.

10 دی 1399

سرنوشت مبهم پروژه های نیمه تمام در سال 1400

از سال 1395 درباره واگذاری طرح های نیمه تمام به بخش خصوصی می گویند. آن زمان عنوان می شد که یکی از چالش های اصلی دولت یازدهم چگونگی اتمام طرح های نیمه تمام است. شورای اقتصاد، طبق آیین نامه ماده 27، به دولت اجازه داده که بخشی از پروژه ها و طرح های نیمه تمام خود...

8 دی 1399

تأثیر تهدید کلیشه بر عملکرد زنان؛ از رانندگی پراسترس تا حضور کمرنگ در رشته های مهندسی

حتما شما هم اصطلاحاتی مثل زنان نمی توانند مثل مردان رانندگی نمایند یا زنان فقط باید در آشپزخانه کار نمایند را شنیده اید. اصطلاحات بی اساسی که فقط باعث تضعیف عملکرد زنان و کاهش اعتماد به نفس آن ها می شوند. در عصری که زنان در رشته های پزشکی، حقوق و تجارت...

4 دی 1399

مسائل کارآفرینی با راهکارهای خلق الساعه حل نمی گردد

نایب رئیس کمیسیون کسب وکارهای دانش بنیان اتاق ایران، گفت: برای حل مسائل کارآفرینی باید از شعار به عمل حرکت کرد و راهکارهای عملیاتی را به کار بست.

3 دی 1399

یک اطلاعاتی هیچوقت نمی گوید که من یک اطلاعاتی هستم!

خانه امن به کارگردانی احمد معظمی عنوان سریال شبکه یک سیماست که این شب ها توانسته نظر خیلی از مردم را به خود جلب کند. سازندگان این مجموعه با نگاهی راهبردی و با بهره گیری از بازیگرانی توانمند در بستر یک قصه جذاب به تهدیدات داعش و حمایت کشور های غربی و یاری...

3 دی 1399

آذربایجان غربی؛ فروش کتاب در پاییزه 99 از مرز 200 میلیون تومان گذشت

رسول بابازاده، معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی، در این باره به خبرنگار خبرنگاران در آذربایجان غربی، گفت: طرح پاییزه کتاب با 17 کتابفروشی عضو در استان آذربایجان غربی، شامل 9 کتابفروشی در ارومیه و 8 کتابفروشی در شهرستان...

2 دی 1399

طرح تحقیق و تفحص از سازمان برنامه و بودجه

به گزارش خبرنگاران، احسان ارکانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به حساب خاص ریاست جمهوری که پس از کمک چند میلیاردی به دانشگاه شهید بهشتی خبرساز شده بود، گفت: پیگیری ها نشان داد سازمان برنامه از واژه حساب خاص استفاده کرده است.

28 آذر 1399

واکسن آمریکایی صورت چهار داوطلب را فلج کرد، صعود ایتالیا به صدر جدول بیشترین مرگ&zwnjهای کرونایی در اروپا

خبرگزاری خبرنگاران-طبق آخرین آمار جهانی در شب گذشته 187 هزار آمریکایی به ویروس کرونا مبتلا شده و 1379 نفر از مبتلایان، جان خود را از دست دادند.

27 آذر 1399

آیا شرایط بازار بورس پایدار شده ؟

در ادامه فرایند مثبت روزهای گذشته ، امروز نیز شاخص بورس رشد خوبی داشت

26 آذر 1399

باریسیتینیب در درمان کووید 19 پیروز بوده است

داروی دیگری که گفته می گردد به درمان کووید یاری می نماید داروی دگزامتازون استروئیدی است. این دارو تا 33 درصد مرگ در اثر کووید شدید را در بیماران کاهش می دهد.

25 آذر 1399

قیمت گذاری شکر به تولیدکنندگان واگذار شد

تهران (پانا) - ستاد تنظیم بازار در مصوبه ای اعلام نمود معین نرخ شکر فراوری داخل بر اساس ضوابط قیمت گذاری سازمان حمایت مصرف کنندگان و فراوریکنندگان و بر عهده فراوریکنندگان قرار خواهد داشت.

23 آذر 1399

سگا بخش آرکید خود را می فروشد

شرکت سگا طی یک گزارش اعلام کرده که قصد دارد بخش آرکید خود را به فروش برساند. این تصمیم به دلیل ضررهای ناشی از بیماری کرونا بر این بخش از شرکت سگا اتخاذ شده است.

21 آذر 1399

ترامپ به چه کسی باخت؟

دونالد ترامپ مغلوب گردید، با تمام جنجال آفرینی ها، نفرت پراکنی ها، سوء مدیریت ها و از همه مهم تر با تمام جاه طلبی ها. دونالد ترامپ آمده بود که برای طولانی مدت بماند اما نتوانست. دونالد ترامپ باخت اول به کرونا، سپس به خودش، آنگاه به دولت پنهان و پایان به...

17 آذر 1399

نویسنده عراقی ابعاد جدیدی از تظاهرات یک سال اخیر را فاش کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از بغداد الیوم، کریم الکرعاوی نویسنده مستقل عراقی با انتشار پستی توئیتری به بعضی موارد از پشت پرده تظاهرات یک سال اخیر در عراق پرداخت.

12 آذر 1399

تورم مسکن دوباره سه رقمی شد

براساس آمارهای بانک مرکزی، نرخ تورم نقطه ای مسکن در تهران بعد از 15 ماه، مجددا سه رقمی شد و به 110.1 درصد رسید.

10 آذر 1399
تعداد: (236)