طراحی گرافیکی و چاپ

شروع عزاداری به روش مردم قرن 13

جعفر شهری را به نوعی استثنا و پدیده ای در تاریخ نگاری معاصر ایران می نامند، کسی که بسیاری از دانسته های امروز از تهران در یک قرن گذشته به ویژه در دوره قاجار از نوشته های او به دست آمده است؛ زندگی روزمره مردم در تهران مانند سنت ها، آیین ها، رفتارها، مَثل...

19 مهر 1399

خبرنگاران توفانی که نسیم شد گزارشی از درمان یک اختلال شخصیت مرزی

اراک - خبرنگاران - توفانی که نسیم شد عنوان کتابی است که به قلم حسین مهدوی نگاشته شده و محتوای آن گزارشی از یک اختلال شخصیت مرزی به همراه نقد شبه خانواده و قانون حمایت از بچه ها در ایران است.

7 شهریور 1399

مروری بر بهترین و محبوبترین تبلت های2020

این گزارش به مرور بهترین و محبوب ترین تبلت های موجود در بازارهای جهانی در امسال میلادی می پردازد.

17 مرداد 1399

کتابکار لارس اسوندسن به ایران رسید

به گزارش خبرنگاران، تازه ترین کتاب مجموعه تجربه و هنر زندگی با عنوان کار از اوایل هفته جاری و از سوی نشر گمان روانه بازار کتاب کشور شده است.

8 تیر 1399

خبرنگاران جولایی هنری رو به فراموشی

مهاباد- خبرنگاران- جولایی هنر چند هزار ساله مردم مناطق کردنشین ایران با آوازه ای جهانی می باشد که زمانی کارگاه های زیادی از تولید آن در شهرهای مختلف وجود داشت اما امروزه با تغییر سبک زندگی مردم به تدریج در حال فراموشی است.

6 اردیبهشت 1399

اندرخم ژست های انتخاباتی در کوچه پس کوچه های بازار داغ تبلیغات ، عکس ها عاقبت بخیر نمی نمایند

در پس کنتراست عکس های انتخاباتی داوطلبان نمایندگی مجلس چه خبر است.

23 اسفند 1398

برهنگی واژگانی و کم حرفی از محرزترین ویژگی های آثار مینی مالیسم است

خبرنگاران/خوزستان نویسنده و منتقد ادبیات داستانی گفت: برهنگی واژگانی و کم حرفی از محرزترین ویژگی های آثار مینی مالیسم به شمار می رود.

23 اسفند 1398

پاسخ قاطع روسیه به ادعای آمریکا درباره غنی سازی اورانیوم در ایران

وزارت خارجه روسیه در واکنش به ادعای نماینده آمریکا در امور ایران، به مقامات واشنگتن توصیه کرد به جای صحبت غیر واقع بینانه از استانداردهای سازمان ملل که در اصل درخواست های خود آنهاست، نگران اعتبار خود در عرصه منع گسترش سلاح های هسته ای باشند.

18 اسفند 1398

هتل لوکس والدورف آستوریا، دبی

والدورف آستوریا دبی (Waldorf Astoria Dubai)، هتل و ریزورتی زیبا در مجمع الجزایر نخل جمیرا یا پالم جمیرا (Palm Jumeirah) است. این هتل مجلل زیر مجموعه گروه هتل های زنجریه هیلتون (Hilton HHonors / Waldorf Astoria Hotels & اقامتگاه) است.

13 بهمن 1398

پیروز ترین فیلم های ترسناک سال 2019

در سال 2019 فیلم های ترسناک زیادی ساخته شد، از دلقکی که از ترس انسان ها تغذیه می نماید تا فیلم های رازآلود که به این سادگی ها متوجه داستان آن نمی شوید.

17 دی 1398

اهمیت طراحی دکوراسیون داخلی

اگرعلاقه زیادی به طراحی و دکوراسیون محیط اطراف خود ، مثل خانه ومحل کارخود دارید می توانید به مطالب زیرمراجعه کنید.

15 دی 1398

بهبود چروک و آکنه با پیوند سلولهای بنیادی فرد به پوست خود

به گزارش خبرنگاران، جوان سازی و بهبود ضایعات پوستی یکی از مطالبات جامعه از بخش درمانی در سراسر دنیا است. پژوهش های اخیر نشان داده اند که پیوند سلول های فیبروبلاستی خود فرد، می تواند موجب جوان سازی پوست گردد.

14 دی 1398

دستگیری کلاهبردار سایت آژانس مسافرتی قلابی ، توصیه پلیس به مسافران

رئیس پلیس فتا پایتخت از دستگیری یک کلاهبردار فضای مجازی خبر داد و گفت که متهم با ساخت سایتی شبیه به سایت شرکت خدماتی مسافرتی از مسافران کلاهبرداری می کرد.

6 دی 1398

پایانه ها در بخش ریلی و جاده توسعه می یابند

وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه پایانه ها در بخش ریلی و جاده ای توسعه می یابند، گفت: پایانه مناسبی در مرز رازی ایجاد می گردد.

29 آذر 1398