800 خانوار مهاجر در مهمان شهر سمنان از تلفن ثابت بهره مند شدند

به گزارش نماشو، به گزارش خبرنگاران، مجید دارایی صبح چهارشنبه در جلسه شورای اداری استان سمنان با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و افتتاح پروژه های حوزهآی سی تی به صورت ویدئو کنفرانس درمحل سالن اجتماعات امور مالیاتی استان ضمن بیان اینکه 800 خانوار مهاجر در مهمان شهر سمنان از تلفن ثابت بهره مند شدند، ابراز داشت: خوشبختانه توسعه ارتباطات در استان مطلوب و دارای رتبه دوم کشوری است لذا به همین امر بسنده نکرده و به دنبال ارتقا زیرساخت های مخابراتی در استان هستیم.

800 خانوار مهاجر در مهمان شهر سمنان از تلفن ثابت بهره مند شدند

وی اضافه نمود: برای ایجاد دولت الکترونیک، حمل ونقل هوشمند، آموزش، شبکه ملی الکترونیک، خدمات و سرویس های هوشمند و مدیریت ساختمان های هوشمند چاره ای جز فراهم کردن زیرساخت ها در استان سمنان نداریم که این روند پیگیری می گردد.

مدیرعامل شرکت سهامی مخابرات استان سمنان بابیان اینکه شبکه قدیمی جوابگوی پهنای باند برای توسعه خدمات هوشمند نیست، ابراز داشت: با بهره گیری از روش های قدیمی نمی توان اقدامات را به روز کرد بنابراین در استان به سرعت به سمت توسعه خدمات خیز برداشتیم.

دارایی در ادامه توضیح داد: در زمینه تانوما خدمات خوبی در استان سمنان صورت گرفت و کوشش شد تا این خدمات به نحو مطلوب در سطح روستاها و مناطق محروم توسعه پیدا کند که امروز در مهمان شهر شاهد برخورداری مهاجران از تلفن ثابت و اینترنت هستیم.

وی اضافه نمود: در چهل سالگی انقلاب نگاه به سمت برطرف محرومیت و توسعه خدمات است، لذا در این شرکت می کوشیم تا زیرساخت های لازم را برای تحقق این شعار به نحو مطلوب فراهم کنیم.

به گزارش خبرنگاران، با دستور وزیر ارتباطات هشت پروژه حوزه ارتباطات و زیرساخت استان سمنان بااعتباری معادل 30 میلیارد و 416 میلیون ریال اعتبار افتتاح و به بهره برداری رسید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 خرداد 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 802

به "800 خانوار مهاجر در مهمان شهر سمنان از تلفن ثابت بهره مند شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "800 خانوار مهاجر در مهمان شهر سمنان از تلفن ثابت بهره مند شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید