72 درصد تعهد اشتغالزایی در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل محقق شد

به گزارش نماشو، به گزارش خبرنگاران، قدرت اخوان اکبری عصر جمعه در مراسم اختتامیه رویداد کارآفرینی سلامت شمال غرب کشور در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اضافه کرد: سال جاری ایجاد هزار و 300 شغل از سوی استانداری اردبیل به این دانشگاه تکلیف شده که از این تعداد تاکنون 931 شغل ایجاد شده است.

72 درصد تعهد اشتغالزایی در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل محقق شد

وی با بیان اینکه از مجموع اشتغال ایجاد شده 741 شغل در پنجره واحد ثبت شده است، ادامه داد: 140 شغل نیز در مرحله ثبت و راستی آزمایی است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تاکید نمود که کوشش می گردد مابقی تعهدات سال جاری در زمینه اشتغالزایی نیز به زودی محقق گردد تا این دانشگاه نقش خود را در توسعه اشتغالزایی و برطرف بیکاری استان ایفا نماید.

وی با اشاره به برگزاری کارآفرینی سلامت شمال غرب کشور در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل یادآور شد: پیغام این رویداد این است که دانشگاه ها نیز باید در بحث کارآفرینی، فراوری اشتغال و خلق ثروت تاثیرگذار باشند.

اخوان اکبری رویداد کارآفرینی سلامت را فرصتی برای معرفی ایده های برتر دانست و یادآور شد: باید کوشش گردد تا با حمایت سرمایه گذاران و دستگاه های اجرایی این ایده ها به مرحله عمل و اجرا درآمده و موجب رشد اقتصادی، اشتغالزایی و ثروت در جامعه گردد.

وی حرکت در راستای رشد اقتصادی و اشتغالزایی و فراوری ثروت و در نهایت توسعه استان را اهداف این رویدادهای کارآفرینی برشمرد و بیان داشت: در این خصوص دانشگاه علوم پزشکی نقش خود را با حمایت مرکز رشد دانشگاه از کارآفرینی و از نوع آوران و شرکت های دانش بنیان ایفا می نماید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ابراز امیدواری کرد که این دانشگاه در آینده با حرکت در مسیر فوق، گام های بیشتری در توسعه علمی و اقتصادی و نیز اشتغالزایی استان بردارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 660

به "72 درصد تعهد اشتغالزایی در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل محقق شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "72 درصد تعهد اشتغالزایی در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل محقق شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید