یک هتل چهار ستاره و 3 هتل سه ستاره در استان مرکزی در حال احداث است

به گزارش نماشو، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی در جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان مرکزی که ریاست استاندار مرکزی برگزار گردید، گفت: در حال حاضر احداث سه هتل سه ستاره در شهرستان های دلیجان، شازند و محلات و یک هتل چهار ستاره در شهرستان محلات در دستور کار است که امید است با افزایش سقف تسهیلات میراث فرهنگی بتوانیم به اهداف خود در این زمینه برسیم.

یک هتل چهار ستاره و 3 هتل سه ستاره در استان مرکزی در حال احداث است

به گزارش خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی، علیرضا ایزدی مدیرکل میراث فرهنگی این استان در این نشست که چهارشنبه 19 دی برگزار گردید، با بیان این مطلب اضافه نمود: اتفاقات رقم خورده برای حوزه صنایع دستی در طول 20 روز گذشته خوشایند بوده چراکه درآمد حاصل از فروش صنایع دستی در استان بالغ بر 2 میلیارد و 200 میلیون تومان بوده است. امیدواریم سازمان میراث فرهنگی و مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت بتوانند با بهره گیری از علم روز فضای مناسبی را برای فعالین در عرصه اپلیکیشن های فروش نیز فراهم نمایند.

مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی ادامه داد: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته در خصوص توزیع و فروش صنایع دستی در استان مرکزی سه فروشگاه در نظر بود که خوشبختانه فعالسازی این فروشگاه ها محقق شد و در شهرستان های خمین، شازند و شهر قورچی باشی نیز سه پروژه بازارچه صنایع دستی آماده بهره برداری است و سه بازارچه دیگر نیز در اردیبهشت ماه سال 98 به بهره برداری می رسند.

او در خاتمه گفت: امیدواریم با حمایت های سازمان میراث فرهنگی و مجموعه مدیریت استان، سهم بهتری از بودجه برای مجموعه میراث فرهنگی استان مرکزی فراهم گردد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 2 خرداد 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 724

به "یک هتل چهار ستاره و 3 هتل سه ستاره در استان مرکزی در حال احداث است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک هتل چهار ستاره و 3 هتل سه ستاره در استان مرکزی در حال احداث است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید