کرانچار: انتظار حمایتی بزرگ از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک داریم، حریفانی قدرتمند را برای بازی های محبت آمیز می خواهیم

به گزارش نماشو، زلاتکو کرانچار، سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان گفت: انتظار حمایتی بزرگ از وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدارسیون فوتبال داریم تا بتوانیم از مانع تایلند بگذریم.

کرانچار: انتظار حمایتی بزرگ از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک داریم، حریفانی قدرتمند را برای بازی های محبت آمیز می خواهیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، زلاتکو کرانچار، سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان که برای تماشای دیدار پرسپولیس و سایپا در استادیوم آزادی حضور یافته بود، گفت: برای دیدن بازی بازیکنان امید سایپا به استادیوم آمده ام.

وی درباره برنامه های تیم فوتبال امید کشورمان خاطر نشان کرد: برنامه های ما از 11 خرداد ماه شروع می گردد. از تمام تاریخ های فیفا که به ما ارائه گردد، استفاده می کنیم. قبل از تاریخ های فیفا یک هفته زودتر ما تشکیل اردو می دهیم. ما همچنین درخواست مسابقات بین المللی از فدراسیون فوتبال داریم. ما برای بازی هایی که در مسابقات مقدماتی المپیک برگزار کردیم جهت بررسی این مسابقات جلسه ای را برگزار خواهیم کرد و نتیجه را به کمیته فنی و فدراسیون ارائه می کنیم. امیدواریم که فدراسیون بتواند به همراه ارگان های ذیربط حداکثر حمایت را از تیم فوتبال امید داشته باشند.

سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان درباره این موضوع که معین است که با چه حریفانی مسابقات محبت آمیز برگزار خواهیم کرد، گفت: زمان های مسابقات تدارکاتی ما معین است، ولی هنوز معلوم نیست که با چه حریفانی بازی خواهیم کرد. ما حریفان قدرتمند تدارکاتی را می خواهیم و این بستگی به کسانی دارد که مسئول برگزاری بازی های تدارکاتی ما هستند.

کرانچار درباره اینکه فدراسیون فوتبال با توجه به شرایط بد اقتصادی که دارد تعهدات اقتصادی اش را نسبت به او انجام داده است یا خیر، توضیح داد: کار به نحوی که توافق انجام شده است، پیش می رود. البته دشواری هایی هم وجود دارد. ما هم سعی می کنیم تفاهم نشان دهیم. ما امیدواریم پاداش هایی که به بازیکنان قول داده شده است، پرداخت گردد و انتظار حمایت بزرگی هم از وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدارسیون فوتبال داریم تا بتوانیم از مانع تایلند پرش کنیم.

وی درباره اینکه ترکیب تیم امید برای مسابقات تایلند تغییر خواهد نمود، گفت: مجبور خواهیم بود که به جای مصدومانی که داریم بازیکنان جدید دعوت کنیم. از آن لیست 35 نفری که قبلاً اعلام کردیم از همان لیست بازیکن دعوت خواهیم کرد، مگر اینکه بازیکن جدیدی پدیدار گردد و در فرمی ایده آل باشد. ما 35 بازیکن در لیست قرار دادیم که پنج دروازه بان بودند و 30 بازیکن. فقط حیف شد که سلطانی مهر از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد و از طرفی هم صیادمنش به زودی دوباره آماده می گردد. یونس دلفی هم مصدومیتش را پشت سر می گذارد و با فرم خوبی به جمع ما اضافه خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 تیر 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 934

به "کرانچار: انتظار حمایتی بزرگ از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک داریم، حریفانی قدرتمند را برای بازی های محبت آمیز می خواهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرانچار: انتظار حمایتی بزرگ از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک داریم، حریفانی قدرتمند را برای بازی های محبت آمیز می خواهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید