چالش های انصاری فرد در پرسپولیس؛ روز های سخت در انتظار مدیرعامل جدید

به گزارش نماشو، مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس در بدو ورودش به این باشگاه با چالش های زیادی روبرو شده است.

چالش های انصاری فرد در پرسپولیس؛ روز های سخت در انتظار مدیرعامل جدید

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، ایرج عرب بعد از ترک مدیریت باشگاه پرسپولیس در یک اظهارنظر جالب توجه گفت که این باشگاه فقط 200 میلیون بدهی داشت که پرداخت شد و جانشین او فقط با یک سری تعهد هایی روبرو است که البته آن را هم طبیعی توصیف نموده است. او در حالی این صحبت را کرد که محمدحسن انصاری فرد در همین بدو ورودش با چالش های بزرگی روبرو شده که نشان می دهد روز های سختی در انتظارش است.

واگذاری بلیت فروشی به دو شرکت

ایرج عرب برای اینکه بتواند در اواخر فصل پیش طلب سنگین برانکو را پرداخت کند با یاری یکی از اعضای هیئت مدیره با شرکت ریحان فیلم برای واگذاری بلیت فروشی لیگ نوزدهم به توافق رسید. این شرکت مبلغ 7 میلیارد در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار داد تا پول برانکو پرداخت گردد. عرب مدتی بعد و قبل از آغاز فصل بلیت فروشی بازی ها را به شرکت توسعه و تجهیز واگذار کرد، اقدامی که با اعتراض شدید شرکت اولیه روبرو شده و حالا این شرکت خواستار غرامت سنگین بابت عدم تعهد باشگاه پرسپولیس نسبت به قرارداد امضاشده است، در چنین شرایطی انصاری فرد کار بسیار سختی در پیش دارد.

قرارداد های سنگین بازیکنان و عدم پرداختی به آنها و کالدرون

مدیرعامل پیشین پرسپولیس برای اینکه به نوعی دوران مدیریت خود را پیروز نشان دهد در فصل جابجایی هر خواسته بازیکنان تیمش را برآورده کرد تا آنها در پرسپولیس ماندنی شوند. در حال حاضر شاید فقط یک یا دو بازیکن بزرگسال پرسپولیس باشند که قراردادشان یک میلیارد است و بقیه نفرات بالای دو میلیارد قرارداد دارند. قرارداد بالای 7 میلیارد هم بین سرخپوشان داریم که پیش قرارداد هیچ یک از آنها پرداخت نشده است. از قرارداد 800 هزار دلاری کالدرون هم مبلغی پرداخت نشده و زمان پیش پرداخت او هم عقب افتاده است، این در حالی است که بشار رسن و بوژیدار رادوشویچ به همراه 5،6 بازیکن دیگر پرسپولیس مطالبات سنگینی بابت قرارداد فصل پیش شان از پرسپولیس دارند و حسابی از وضعیت خود شاکی هستند.

طلب سنگین برانکو و سایر کروات ها؛ چالشی بزرگ

باشگاه پرسپولیس هنوز با برانکو ایوانکوویچ و دستیاران کرواتش و البته بودیمیر تسویه حساب ننموده و آنها شکایت خود را از این باشگاه به فیفا برده اند. با این شرایط به زودی نامه فیفا در این زمینه به مدیریت جدید باشگاه پرسپولیس خواهد رسید. جالب اینکه عرب مدعی بوده و هست که مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس این قضیه را پیگیری نموده و آنها می توانند مدعی شوند که برانکو با وجودی که با پرسپولیس قرارداد داشته با باشگاه الاهلی قرارداد امضا نموده و حتی می توانند از باشگاه عربستانی غرامت بگیرند اما در حال حاضر می شنویم که مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس نیز از سمت خود استعفا نموده تا انصاری فرد با چالشی بزرگ روبرو گردد.

72 ساعت فرصت برای اخذ مجوز حرفه ای

چالش بزرگ دیگر انصاری فرد فرصت کوتاه باشگاه پرسپولیس برای پرداخت بدهی های خود در راستای دریافت مجوز حرفه ای برای حضور در رقابت های لیگ قهرمانان آسیاست. تعیین نیست. انصاری فرد فقط تا 9 شهریور (72 ساعت) دیگر مهلت دارد تا این مشکل بزرگ تیمش را حل نماید، موردی که شدیداً پرسپولیس و البته استقلال را در خطر حذف از لیگ قهرمانان قرار داده است.

عدم انتخاب اعضای کادر فنی و بازیکنان و کوشش بعضی پیشکسوتان برای پست دریافت

انصاری فرد در زمانی مدیریت باشگاه پرسپولیس را به عهده گرفته که هم لیست بازیکنان پُر است و هم کادر فنی اش انتخاب شده است. بعضی مسئولان اجرایی هم در این باشگاه به تازگی حکم گرفته اند، این در حالی است که تعدادی از پیشکسوتان این روز ها به هر دری می زنند تا پست و سمتی در پرسپولیس بگیرند.

به گزارش خبرنگاران کنار این مسائل باید به مواردی همچون انتخاب مربیان تیم های پایه و مدیران رده میانی از سوی عرب در ماه های اخیر و سخت شدن کار مدیریت جدید برای هرگونه تغییر، سخت بودن بازی های پرسپولیس در هفته های دوم تا هفتم و سخت بودن تکرار قهرمانی بعد از هت تریک قهرمانی در لیگ و کسب چند جام، بلاتکلیفی سکوها در پی انحلال کانون طرفداران باشگاه، بسته نشدن قرارداد اسپانسری و... نیز اشاره نمود که نشان می دهد روزهای سختی در انتظار مدیرعامل جدید پرسپولیس است.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 مهر 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 1168

به "چالش های انصاری فرد در پرسپولیس؛ روز های سخت در انتظار مدیرعامل جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چالش های انصاری فرد در پرسپولیس؛ روز های سخت در انتظار مدیرعامل جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید