پسر ترامپ فراخوان یک جنگ تمام عیار داد!

به گزارش نماشو، تقاضای دونالد ترامپ جونیور پسر ارشد رئیس جمهور آمریکا برای جنگ تمام عیار علیه نتایج انتخابات این کشور، نگرانی های گسترده ای را برانگیخت.

پسر ترامپ فراخوان یک جنگ تمام عیار داد!

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، به نقل از روزنامه ایندیپندنت، پسر ترامپ بامداد امروز در پیامی توییتری نوشت: بهترین چیز برای آینده آمریکا این است که به جنگی تمام عیار علیه این انتخابات برود تا تمام تقلب ها، کلاه برداری ها و آرای افراد فوت شده و کسانی که دیگر ایالتی که در آن رأی داده اند زندگی نمی کنند برملا شود.

شرکت پیام رسان توییتر اندکی بعد بر روی این پیام پسر ترامپ برچسب هشدار زد و محتوای آن را برای افکار عمومی گمراه کننده توصیف کرد.

سم استین روزنامه نگار آمریکایی در واکنش به این پیام توئیتری نوشت: جنگ تمام عیار فراتر از بی ملاحظگی است. یک نفر باید دست به اقدام زده و مانع از [انتشار چنین اظهاراتی] شود.

مهدی حسن دیگر روزنامه نگار آمریکایی نیز در پیامی توییتری هشدار داد: زمانی که حامیان شما سلاح می خرند و با سلاح به مراکز انتخاباتی می فرایند، بسیاری از تحریک به خشونت بحث می کنند و خواهان جنگ تمام عیار علیه انتخابات می شوند.

به گزارش فارس، در حال حاضر با هجوم هواداران بعضاً مسلح ترامپ به مرکز انتخاباتی ماریکوپا کانتی در ایالت تحت منازعه آریزونا، مسئولین را مجبور به بستن درب های این محل بر روی مردم و رسانه ها کرده اند.

در همین حین، جو گلوریا از مسئولین مرکز انتخاباتی کلارک کانتی ایالت نوادا نیز در مصاحبه ای گفت: همسر و مادرم بسیار نگران من هستند. من هم نگران امنیت کارکنانم هستم.

جو والش از جمهوری خواهان مخالف ترامپ نیز در پیامی نوشت: جونیور کوچک احمق فراخوان جنگ می دهد. دستان او و پدرش و بقیه آن ها به خون آغشته خواهد شد.

علاوه بر پسر ترامپ، کارزار انتخاباتی رئیس جمهور آمریکا نیز در ایمیلی به نقل از ترامپ، خطاب به هواداران او نوشته است: از شما می خواهم که بایستید و حمله متقابل انجام دهید. حمایت شما اکنون حیاتی است.

ترامپ پنجشنبه شب در سخنرانی خود برای چندمین بار ادعای تقلب در انتخابات را مطرح کرده و گفت اگر فقط آرای قانونی شمرده شوند به راحتی پیروز می شود. در همین حال شماری از شبکه های تلویزیونی به خاطر اتهامات بی سند و مدرک ترامپ، پوشش این سخنرانی را قطع کردند.

310 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 18 آذر 1399 بروزرسانی: 18 آذر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 2155

به "پسر ترامپ فراخوان یک جنگ تمام عیار داد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پسر ترامپ فراخوان یک جنگ تمام عیار داد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید