پاسخ باشگاه استقلال به اظهارات مدیررسانه ای ذوب آهن

به گزارش نماشو، محمد حسین زرندی، مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال پاسخ اظهارات مدیر رسانه ای تیم ذوب آهن اصفهان را داد.

پاسخ باشگاه استقلال به اظهارات مدیررسانه ای ذوب آهن

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه استقلال، محمد حسین زرندی مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال در واکنش به صحبت های مدیر رسانه ای تیم ذوب آهن اصفهان، گفت: من فکر می کنم ایشان صندلی و اندازه خود را فراموش نموده اند و نمی دانند در چه مرتبه ای حضور دارند و درباره چه شخص و باشگاهی صحبت می نمایند. این که یک مسئله اقتصادی میان دو باشگاه وجود داشت، ارتباطی به حیطه کاری ایشان ندارد.

وی ادامه داد: باز هم تأسف خود را از اینکه مسئولان باشگاه ذوب آهن با چنین ادبیاتی در روز بازی استقلال و العین درباره یک موضوع اقتصادی صحبت کردند، اعلام می کنیم. عمده طلب باشگاه ذوب آهن پرداخت شده بود و تنها قسمت اندکی از آن باقی مانده بود که آن هم پرداخت شد. این همه شلوغ کاری برای مبلغی کمتر از یک پنجم اصل رقم، تعجب برانگیز است.

زرندی اظهار داشت: کسی که باید خجالت بکشد و سکوت کند، ایشان است، چون سطح کاری خود را فراموش نموده است. مدیر رسانه ای ذوب آهن نمی داند درباره مدیرعامل و باشگاهی صحبت می نماید که 30 میلیون طرفدار دارد و 2 بار به قهرمانی آسیا رسیده است. تجربه حضور مدیریتی امیرحسین فتحی در فوتبال بیشتر از سن ایشان است و به او تذکر می دهم که با حفظ ادب و در حیطه کاری خود به اظهار نظر بپردازد و وارد مسائل بزرگترها و باشگاه استقلال نشود، وگرنه باید در نهادهای قانونی جوابگوی صحبت های خود باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 تیر 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 889

به "پاسخ باشگاه استقلال به اظهارات مدیررسانه ای ذوب آهن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ باشگاه استقلال به اظهارات مدیررسانه ای ذوب آهن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید