ویژگی های متولدین هر ماه در رابطه عاشقانه

به گزارش نماشو، همانطور که می دانید نشانه ماه تولد می تواند در هر چیزی از جذابیت گرفته تا نوع روابط متولدین هر ماه تاثیر داشته باشد. پس اگر این روزها نا امید هستید و رضایت چندانی از زندگی خود ندارید هر چه بیشتر درباره نشانه ماه تولد خود بدانید می توانید زندگی خود را تغییر دهید.

ویژگی های متولدین هر ماه در رابطه عاشقانه

در ادامه ویژگی های خود را در رابطه بیشتر بشناسید تا بتوانید به مسائلی که در روابط خود با آن ها روبرو می شوید غلبه کنید.

فروردین

استقلال و اراده مصمم از ویژگی های منحصر به فرد متولد فروردین ماه است. بنابراین شما فردی نیستید که بعد از آشنا شدن با شریک عاطفی تان دوستان و سرگرمی های خود را کنار بگذارید. هیچوقت درباره این که چگونه می خواهید زندگی کنید با کسی توافق نمی کنید. بسیار رک هستید بنابراین اگر مسئله ای در رابطه داشته باشید آن را بازگو می کنید به همین دلیل مسائل روی هم تلمبار نمی شوند. می توانید به سرعت مسائل را حل می کنید و اگر شریک عاطفی تان طرز تفکر مشابهی با شما داشته باشد رابطه متعادلی خواهید داشت که در آن احساس آرامش و آزادی می کنید.

اردیبهشت

متولدین ماه اردیبهشت بسیار مهربان و خونگرم هستند بنابراین بسیار مراقب هستید که شریک عاطفی تان احساس دوست داشته شدن بکند. کسانی که در ماه اردیبهشت به جهان آمده اند بسیار احساساتی هستند و همین ویژگی جذابیت آن ها را بالا برده است. وقتی متولد ماه اردیبهشت فرد مناسب خودش را پیدا می نماید هیچ ترسی از تعهد ندارد و اشتیاق زیادی در رابطه نشان می دهد.

این اشتیاق زیاد شما به ایجاد رابطه باعث می گردد دیگران در آغاز رابطه احساس نمایند شما فرد بیش از حد وابسته ای هستید. پس باید در آغاز رابطه بیشتر مراقب رفتارتان باشید و با زیاد پیغام دادن یا نشان دادن علاقه بیش از حد او را به شک نیندازید. نکته دیگری که باید به خاطر بسپارید این است که هر کسی دوست ندارد رابطه فیزیکی در آغاز رابطه داشته باشد. اگر می خواهید توجه او را بیشتر به خود جلب کنید شکیبا باشید.

حتما بخوانید: اعداد شانس متولدین هر ماه چیست؟

خرداد

اگر متولد ماه خرداد هستید شخصیتی اجتماعی دارید که علاقه زیادی به جمع های شلوغ دارد. به خوبی می توانید به کسانی که نظرشان به شما جلب شده است نزدیک شوید و خیلی زود آن ها را جذب خود می کنید.

درک بسیار بالایی از مسائل روانشناسی دارید به همین دلیل رفتارها و انگیزه های شریک عاطفی تان را به خوبی درک می کنید. اگر شخصی را واقعا دوست داشته باشید رفتارهایی که فکر می کنید درست نیستند را کنار می گذارید. سعی کنید مسائلی که انرژی و تمرکزتان را از شما می گیرند را پیدا کنید. با این کار در یک چشم به هم زدن به آن چیزی که از عشق و رابطه عاشقانه می خواهید می رسید.

تیر

به عنوان متولد ماه تیر شما فردی عاطفی و مهربان هستید به همین دلیل می توانید یک شریک عاطفی و یا پدر یا مادر خوبی باشید. وقتی در رابطه هستید سعی می کنید محیط آرامی برای شریک عاطفی تان فراهم کنید و تعادل در زندگی خانوادگی شما برقرار خواهد بود. دیگران برای شما مهم هستند و به همین دلیل ممکن است خیلی ها قصد سواستفاده از مهربانی شما داشته باشند و کسانی که از نظر عاطفی مشکل دارند جذب تان شوند. بیش از حد به دیگران اهمیت می دهید و تمام انرژی خود را صرف یاری به دیگران می کنید متولدین ماه تیر حساس و زودرنج هستند به همین دلیل وقتی شریک عاطفی تان چیزی را به زبان می آورد قبل از این که آن را به منظور بد بگیرید کمی به آن فکر کنید.

مرداد

متولد ماه مرداد شخصیت جسور و پر شور و اشتیاقی دارد که توجه دیگران را به خود جلب می نماید. آنقدر اعتماد به نفس دارید که به شخصی که خوشتان آمده نزدیک شوید به همین دلیل هیچوقت یک فرصت آشنایی خوب را از دست نمی دهید.

برعکس متولدین ماه های دیگر متولد ماه مرداد باید بیشتر روی رفتار خود در رابطه فکر کند تا نحوه آغاز رابطه. باید این را بدانید که هر مخالفتی به معنای شکست و خاتمه دادن به رابطه نیست. وقتی بیش از حد احساساتی شدید یک نفس عمیق بکشید و به چیزی که می خواهید به زبان بیاورید فکر کنید.

حتما بخوانید: بزرگ ترین ترس های متولدین هر ماه چیست؟

شهریور

متولد ماه شهریور دارای ویژگی هایی است که او را به یک شریک عاطفی بدون نقص تبدیل نموده است. شما به عشق تکیه می کنید و درخواست های غیرمعقول از شریک عاطفی خود نمی کنید. منطقی هستید و به همین دلیل هر مسئله ای را بدون جنگ و درگیری حل می کنید.

به نیازهای شریک عاطفی تان اهمیت می دهید و نیازهایش را قبل از این که به زبان بیاورد پاسخ می دهید. کمی خجالتی هستید و به همین دلیل کمتر کسی می تواند ویژگی های منحصر به فرد شما را شناسایی کند. برای جذب چیزهایی که می خواهید و برای بهتر شدن در رابطه ابراز احساسات تان را تمرین کنید و با اعتماد به نفس خود واقعی تان را نشان دهید.

مهر

متولدین ماه مهر دوستان زیاد و فرصت های رمانتیک زیادی دارند. به دیگران این فرصت را می دهید که شما را بشناسند. متاسفانه متولد ماه مهر خیلی زود عاشق می گردد و به همین دلیل عجولانه تصمیم تعهد می گیرد. بهترین کار این است که کمی هم در رابطه منطقی باشید. به حرف دوستان تان که مراقب آدم های جدیدی که وارد زندگی تان می شوند هستند گوش دهید. قبل از هر تصمیم گیری ابتدا به خودتان فکر کنید. زمانی که می خواهید به هر قیمتی یک رابطه را نجات دهید به گرایش های خودتان فکر کنید شاید لازم باشد تنها باشید یا فرد دیگری را برای رابطه انتخاب کنید.

آبان

به عنوان متولد ماه آبان دوست ندارید در رابطه مورد سوءاستفاده قرار بگیرید. کسانی که صداقت ندارند را خیلی خوب تشخیص می دهید و به آن ها اجازه نزدیک شدن به قلب تان را نمی دهید. در گفتگو کردن مهارت بالایی دارید و به همین دلیل خیلی زود آدم ها را می شناسید و به راحتی مسائل رابطه را حل می کنید. مسائل شریک عاطفی تان را به خوبی درک می کنید و تا زمانی که به ریشه مشکل پی نبرید دست از تحلیل آن برنمی دارید.

به خاطر شکی که به انگیزه و هدف دیگران دارید به هیچ کس فرصت آشنایی نمی دهید. حواستان به این واقعیت باشد که همه آدم ها یک جور نیستند. خیلی ها از نزدیک شدن به شما می ترسند بنابراین بهتر است کمی در این دیدگاه و رفتارتان تجدید نظر کنید.

آذر

متولد ماه آذر رابطه ای که خوب پیش نمی رود را ترک می نماید و وقتش را برای چیزی که شادمانش نمی نماید هدر نمی دهد. در نوع رفتاری که شریک عاطفی تان با شما می نماید حد و مرز تعیینی دارید. از آزادی لذت می برید و هیچوقت به خاطر ترس از تنهایی وارد رابطه نمی شوید.

از طرف دیگر این ویژگی شما که همواره آمادگی ترک یک رابطه را دارید می تواند به این معنا باشد که بلافاصله بعد از یک بحث کوچک عجولانه تصمیم می گیرید. پس سعی کنید بین ترک رابطه و ماندن در رابطه به هر قیمتی تعادل ایجاد کنید. متولد ماه آذر با کسی شادمان است که آزادی و ماجراجویی را دوست داشته باشد و در رابطه با او احساس محدودیت نکند.

دی

متولد ماه دی استانداردهای زیادی در رابطه عاشقانه دارد. او تحت تاثیر رفتارهای متظاهرانه و هدایای بزرگ قرار نمی گیرد. اگر کسی بخواهد قلب متولد ماه دی را به دست بیاورد باید بتواند او را به آن چیزی که می خواهد برساند. و این ویژگی بسیار با ارزش است زیرا خیلی ها نمی دانند که چگونه نیازهای خودشان را تعیین نمایند. در رابطه به خوبی گفتگو می کنید و از کوره در نمی روید.

استانداردهای زیاد شما نشان می دهد که آدم انعطاف پذیری نیستید پس کمی در این ویژگی خود تامل کنید. اگر در نگاه اول احساس کردید فردی که با او ملاقات نموده اید مناسب تان نیست بهتر است زود تصمیم نگیرید و بعد از یک یا دو بار ملاقات بیشتر تصمیم گیری کنید. شاید نظرتان نسبت به او تغییر کرد.

حتما بخوانید: نقاط ضعف متولدین هر ماه چیست؟

بهمن

متولد ماه بهمن در نشان دادان احساسات درونی اش کمی محتاط است و همین ویژگی او را به شخصیت مرموز و جذابی تبدیل نموده است. خیلی ها جذب شما می شوند تا بتوانند آن شخصیت واقعی که پشت چهره تان پنهان شده است را بشناسند. وقتی در یک رابطه پایدار هستید به خوبی مسائل را حل می کنید و معمولا برای رفع شدن نیازها خود و شریک عاطفی تان سازش می کنید. منصف هستید و به مسائل به عنوان یک بی طرف نگاه می کنید.

محتاط بودن شما باعث می گردد دیگران شما را فرد خونسردی بشناسند و احساس نمایند که هیچ اهمیتی به آن ها نمی دهید. اگر کسی را دوست دارید سعی کنید احساس تان را به او نشان دهید حتی اگر این کار به شما احساس نا امنی می دهد. کمی بیشتر ریسک کنید تا روابط بهتری با دیگران برقرار کنید.

اسفند

به عنوان متولد ماه اسفند شما فردی مهربان، دلسوز و متواضع هستید. تمام کوشش تان خود را می کنید تا شریک عاطفی تان را شادمان کنید. هیچوقت حق به جانب نیستید و کوشش می کنید کار درست را انجام دهید. مردم را بعد از درگیری ها و سوءتفاهم ها می بخشید. هیچ وقت کینه به دل نمی گیرید که باعث سرد شدن رابطه می گردد.

تواضع خوب است اما زیاده روی در آن باعث پایین آوردن ارزش خودتان می گردد. در نتیجه دیگران به خودشان اجازه می دهند که با شما بد رفتار نمایند. زمانی که احساس کردید کسی قصد بی احترامی به شما را دارد از خودتان دفاع کنید. به علاوه نباید فراموش کنید که نیازهای خودتان به اندازه نیازهای طرف مقابل تان اهمیت دارد. هیچوقت لذت ها و سرگرمی های خودتان را به خاطر دیگران قربانی نکنید.

استفاده از مطالب خبرنگاران فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع ، بلا مانع است.

منبع: بدونیم
انتشار: 2 تیر 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 867

به "ویژگی های متولدین هر ماه در رابطه عاشقانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویژگی های متولدین هر ماه در رابطه عاشقانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید