وزیر صنعت،معدن و تجارت در جلسه ستاد تسهیل: ضرورت کاهش برورکراسی اداری برای حمایت از تولید، اطاله بررسی پرونده ها قابل توجیه نیست

به گزارش نماشو، رحمانی با تاکید بر ضرورت کاهش برورکراسی اداری در سال رونق تولید، گفت: اطاله بررسی پرونده ها قابل توجیه نیست.

وزیر صنعت،معدن و تجارت در جلسه ستاد تسهیل: ضرورت کاهش برورکراسی اداری برای حمایت از تولید، اطاله بررسی پرونده ها قابل توجیه نیست

به گزارشبه نقل از شاتا، رضا رحمانی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که در محل وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، شرح داد: تسریع در امور مربوط به تولیدکنندگان و صنعتگران در سالی که به نام رونق تولید نامگذاری شده است، ضرورت دارد.

وی با اشاره به ظرفیت های بخش خصوصی، اضافه نمود: عمده تلاش های ما برای حمایت از بخش خصوصی و حضور و ورود قدرتمندانه آنها در بخش تولید است.

ترخیص خودرو از گمرک دلیل اصلی کاهش قیمت در بازار/تحویل 50 هزار خودرو به مشتریان در روز های آینده

وزیر صنعت،معدن و تجارت با تاکید بر ضرورت کاهش بروکراسی اداری در سال رونق تولید برای حمایت از تولیدکنندگان، خطاب به اعضای ستاد تسهیل، بیان نمود: پرهیز از پیچیده کردن مصوبات را در دستور کار قرار دهید و اطاله بررسی ها به هیچ وجه قابل توجیه نیست.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 5 مرداد 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 1013

به "وزیر صنعت،معدن و تجارت در جلسه ستاد تسهیل: ضرورت کاهش برورکراسی اداری برای حمایت از تولید، اطاله بررسی پرونده ها قابل توجیه نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر صنعت،معدن و تجارت در جلسه ستاد تسهیل: ضرورت کاهش برورکراسی اداری برای حمایت از تولید، اطاله بررسی پرونده ها قابل توجیه نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید