واکنش دپارتمان داوری به شکایت پرسپولیس از داوری

به گزارش نماشو، داوود رفعتی متعتقد است 90 درصد تصمیم های داوری در لیگ هجدهم درست بوده است و داوران تنها در 10 درصد تصمیم هایشان اشتباه نموده اند.

واکنش دپارتمان داوری به شکایت پرسپولیس از داوری

داوود رفعتی رییس دپارتمان داوری در گفت و گو با خبرنگاران درباره شکایت پرسپولیس به داوری در دیدار با ذوب اهن اظهار کرد: من متاسفانه سر کلاس بودم و نتوانستم بازی را ببینم اما پرسپولیس اگر شکایتی دارد، آن را مستند برای ما بفرستند و سپس ما آن را قضاوت خواهیم کرد.

وی درباره اعتراض سایر تیم ها به قضاوت داوران در لیگ هجدهم گفت: اگر تیمی متضرر شده باشد، همه تیم ها هستند و چنین چیزی وجود ندارد که دو تیم تنها سود برده باشند. البته به نظر من 90 درصد داوری ها تا به این جای کار قابل قبول بوده است و به طور میانگین تنها 10 درصد اشتباه داوری در بازی های این فصل داشته ایم.

رییس دپارتمان داوری درباره شایعه به نفع دریافت داوران به سود تیم های اصفهانی سپاهان و ذوب آهن توضیح داد: من چنین چیزی را تکذیب می کنم و به هیچ وجه این گونه نیست. اشتباهات فراگیر است و این نیست که یک تیم خاص بخواهد سود ببرد. مثلا همین تیم سپاهان در دیدار با ماشین سازی از داوری متضرر شد پس نباید به چنین صحبت های اشتباهی بپردازیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 631

به "واکنش دپارتمان داوری به شکایت پرسپولیس از داوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش دپارتمان داوری به شکایت پرسپولیس از داوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید