هلال احمر نماد بشردوستی و مشارکت مردمی، هلال احمر یزد پیشتاز خدمت

به گزارش نماشو، به گزارش خبرنگاران، محمدعلی طالبی امشب در مراسم اختتامیه بیست و نهمین دوره مسابقات رفاقت مهر در بخش برادران که در سالن همایش های هلال احمر برگزار گردید، گفت: رفاقت مهر نشان دهنده عزم خوب و قابل تحسین جوانان هلال احمر برای انجام رسالتی است که بر عهده دارند.

هلال احمر نماد بشردوستی و مشارکت مردمی، هلال احمر یزد پیشتاز خدمت

وی اعلام کرد: رسالت مهم جوانان هلال احمر، توانمندسازی خود برای ارائه خدمت بشردوستانه به مردم در سرفصل های مختلف است.

سرپرست استانداری یزد از هلال احمر به عنوان یکی از بزرگترین نهادهای مشارکت مردمی یاد کرد و گفت: هلال احمر برند و نماد بشردوستی است و در هر اقدام بشردوستانه ای که در هر نقطه از کشور برگزار می گردد، رد پای هلال احمر هویداست.

طالبی یادآور شد: هلال احمر صندلی شایسته ای در مناسبت ها و رویدادها و حوادث مختلف دارد و خدمات مختلفی را برای هر حوزه توسط نیروهای توانمند خود از جوانان گرفته تا نیروهای امداد و نجات انجام می دهد.

وی با اشاره به فعالیت های هلال احمر استان یزد گفت: یزد اگرچه در سوانح مختلف نظیر زلزله کمتر دچار مشکل شده اما در هر نقطه ای از کشور، هر حادثه ای که اتفاق افتاده باشد، هلال احمر یزد برای خدمت رسانی و انجام اقدامات بشردوستانه پیشتاز است.

طالبی ضمن قدردانی از حضور جوانان هلال احمر از سراسر کشور اسلامی در دنیا شهر یزد اضافه نمود: این مسابقات کوشش برای توانمندسازی جوانان در راستای انجام فعالیت های بشردوستانه بوده و جنبه رفاقتی آن بسیار حائز اهمیت است.

به گزارش خبرنگاران، در بیست و نهمین دوره رقابت های رفاقت مهر در مجموع 600 نفر از جوانان هلال احمر از سراسر کشور حضور داشتند که نیمی از این تعداد را خواهران و نیمی دیگر را برادران تشکیل می دادند.

مسابقات ملی رفاقت مهر در بخش های اسکان اضطراری، حمل با تجهیزات، حمل بدون تجهیزات، CPR، ارزیابی معدوم، آتل بندی و باندا ژ برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 634

به "هلال احمر نماد بشردوستی و مشارکت مردمی، هلال احمر یزد پیشتاز خدمت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هلال احمر نماد بشردوستی و مشارکت مردمی، هلال احمر یزد پیشتاز خدمت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید