نگاهی به بهترین خودروهای دنیا سینمایی مارول!

به گزارش نماشو، وبسایت چرخان: دنیا سینمایی مارول (Marvel) که دنیایی برای ایجاد ابرقهرمان هایی است که هر یک ویژگی ها، شخصیت و حال و هوای خود را دارد را بیشتر شما می شناسید و دنبال می کنید؛ اما در هریک از این فیلم های دنیای مارول، بدون شک، خودروهای جذابی نیز وجود دارند تا بتوانند برازنده شخصیت قهرمان فیلم باشند.

نگاهی به بهترین خودروهای دنیا سینمایی مارول!

جهانی سینمایی مارول، همواره پر بوده است از خودروهایی جذاب، مدرن و خوش چهره ای که توسط قهرمانان فیلم رانده می شوند. درزمینهٔ خودرویی، می توان به فیلم مرد آهنی محصول سال 2008 اشاره نمود. جایی که برای اولین بار، تونی استارک یا همان شخصیت نابغه مرد آهنی، ابرخودروی آئودی R8 را به جهان معرفی کرد.

از آن موقع تاکنون، آئودی اسپانسر فیلم های زیادی از استودیو مارول شده و این در حالی است که شرکت های خودروساز دیگر، تنها در تعدادی از این فیلم های کمیک ساخته شده توسط این استودیو خلاق، شرکت داشته اند. در این مطلب نیز، قصد داریم بهترین خودروهایی را که در جهان مارول به جهان معرفی گردیده اند را مانند همین فیلم انتقام جویان: نبرد نهایی برای شما عزیزان، معرفی کنیم.

نگران نباشید، قرار نیست در خصوص فیلم ها و نقد آن ها صحبتی شود، بلکه تنها خودروها و فقط خودروهای به کاررفته برای قهرمان های این فیلم ها برای ما مهم هستند. پس با ما همراه باشید:

آئودی ای-ترون (GT (e-Tron

فیلم: نبرد نهایی انتقام جویان

آئودی قبل از اکران جهانی این فیلم نیز اعلام نموده بود که قرار است در آخرین فیلم انتقام جویان، طرح مفهومی e-Tron GT خود را شرکت دهد. حتی روبرت دونی جونیور، همان بازیگر نقش مرد آهنی نیز در زمان رونمایی از این خودروی جدید، در موتورشو لس آنجلس 2019 حضور داشت. پس از آن موقع هم می توانستیم حدس بزنیم که مغز متفکر انتقام جویان، یعنی تونی استارک قرار است این خودروی جذاب آئودی را در فیلم براند.

آئودی R8

فیلم: مرد آهنی 2،1 و 3

مرد آهنی و R8 از زمان اکران قسمت اول مرد آهنی یعنی سال 2008، با یکدیگر ارتباط عمیقی پیدانموده بودند. از آن موقع به بعد، آئودی ویژگی هایی که این خودروی جذاب R8 با خود داشت، در هریک از 3 نسخه مرد آهنی، با یکدیگر تفاوت داشتند. برای مثال، در مرد آهنی 2، خودروی R8 مدل Spyder معرفی گردید و در قسمت سوم مرد آهنی نیز آئودی R8 e-Tron برقی به نمایش درآمد. البته هیچ کس مطمئن نیست که مرد آهنی، در جذاب تر شدن R8 و یا عکس این قضیه، چقدر مفید واقع شده است.

آکورا NSX

فیلم:انتقام جویان

درحالی که در اکثر مواقع، تونی استارک یا همان مرد آهنی را با یک خودروی آئودی در فیلم های انتقام جویان می بینیم اما در فیلم انتقام جویان سال 2011، آکورا ژاپنی، اسپانسر این فیلم جذاب شده بود. این بدان معناست که به جای یک آئودی R8، استارک باید درون طرح مفهومی NSX رودستر شرکت آکورا می نشست.

لامبورگینی هوراکان

فیلم:دکتر استرنج

اگرچه تونی استارک ممکن است یک میلیارد نابغه باشد اما همکار انتقام جوی او یعنی دکتر استیون استرنج نیز یک ابرخودروی جذاب و دیدنی را در فیلم خود رانده است. دکتر استرنج در این فیلم، به عنوان قهرمان فیلم، یک لامبورگینی هوراکان که دارای پلتفرم و موتور مشابهی با R8 است را رانده بود. درست مخالف خودروهای فیلم مرد آهنی، خودروی دکتر استرنج، به سرنوشت نهایی خود در طول فیلم می رسد!

لکسوس LC 500

فیلم:پلنگ سیاه

نظرتان در خصوص اینکه یک شاهزاده از واکاندا، یک مأموریت خطرناک را با استفاده از یک خودروی جذاب مدیریت کند چیست؟ در این فیلم، شاهزاده TChalla یا همان پلنگ سیاه معروف، خودرویی می خواهد که بتواند در کنار قدرت، یک خودروی قابل اعتماد نیز باشد. پس چه خودرویی می تواند بهتر از یک لکسوس LC 500 ژاپنی باشد.

آئودی TTS

فیلم:مرد عنکبوتی به خانه بازمی شود

اگرچه این خودروی آئودی توسط پیتر پارکر یا همان نوجوان شوخ نقش مرد عنکبوتی، رانندگی نشده است اما خودروی آئودی A8 مدل 2018، درواقع در فیلم مرد عنکبوتی به خانه بازمی شود سال 2017، خود را به نمایش عمومی گذاشت. درواقع در این فیلم، مرد عنکبوتی، یک آئودی TTS 2018 را می راند که از یک شخصیت دیگر این فیلم، به سرقت برده است.

هیوندای ولوستر

فیلم:مرد مورچه ای و زنبور

بدون شک، هیوندای ولوستر، سریع ترین خودرویی نیست که در این فهرست ما وجود دارد اما ازآنجایی که این خودروی خوش چهره و اسپرت، توسط زنبور در این فیلم، رانده شده است، قابلیت تبدیل شدن به اندازه یک جعبه چوب کبریت را نیز دارد!

منبع: برترین ها
انتشار: 10 مرداد 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 1040

به "نگاهی به بهترین خودروهای دنیا سینمایی مارول!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگاهی به بهترین خودروهای دنیا سینمایی مارول!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید