نصب المان در ورودی شهر زنجان لازم است

به گزارش نماشو، به گزارش خبرنگاران، فتح الله حقیقی شامگاه شنبه در جلسه کارگروه اطلاع رسانی دهه فجر، با بیان اینکه برنامه های دهه فجر باید با رویکرد ویژه برگزار گردد، اضافه کرد: برنامه های دهه فجر باید با رویکرد چهلمین سال انقلاب اسلامی ارائه گردد؛ زیرا مردم بخصوص جوانان باید بدانند که باوجود افزایش جمعیت نسبت به چهار دهه گذشته، ایران رتبه های خوبی را در عرصه های مختلف برخوردار است.

نصب المان در ورودی شهر زنجان لازم است

وی با تأکید بر اینکه برنامه ها باثبات و صلابت اجرا گردد تا دشمن تحلیل غلط نکند، ادامه داد: وجود ثبات در برنامه ها و اجرای باصلابت آن ها امری لازم است زیرا موجب می گردد تا بیگانگان تحلیل غلط نکنند.

استاندار زنجان بابیان اینکه همه برای ارتقای نظام اسلامی کوشش می کنیم که در شرایط کنونی باید عموم برنامه ها برای اهداف انقلاب اسلامی تعریف و اجرا گردد، گفت: تعیین بودن برنامه های مناسبتی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یک ضرورت مهم است و باید در این راستا اقدامات شاخص انجام گیرد. حقیقی اضافه نمود: برگزاری نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی، ارائه پژوهش در معرفی دستاوردهای انقلاب 2 برابر مهم و لازم است که باید برگزار و به صورت مکتوب آماده عرضه گردد.

وی بابیان اینکه شناسایی مصداق های کاربردی در برنامه ها یک امر لازم است زیرا منجر به امیدآفرینی در جامعه می گردد، گفت: دیدار با خانواده های معظم شهدا به تفکیک شهرستان ها و ادارات و برطرف مسائل برخی خانواده های بی بضاعت کمیته امداد از جمله اقدامات مهم در عرصه برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است که باید توجه گردد.

حقیقی با انتقاد از پذیرفته نشدن دانش آموزان استان زنجان در رشته ها و دانشگاه های معتبر کشور گفت: یکی از مناطق استان تحت پوشش طرح ویژه آموزشی قرار می گیرد و این طرح همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شروع می گردد.

استاندار زنجان بر لزوم طراحی و ساخت نماد و المان شهری در ورودی زنجان همزمان با در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی تاکید نمود و گفت: نصب المان در ورودی شهر زنجان امری لازم است چراکه این المان باید نشان دهنده فرهنگ و خصوصیت ویژه شهر زنجان باشد.

حقیقی بابیان اینکه همه مدیون شهدا هستیم باید برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره آنها کوشش کنیم، اضافه نمود: باید تمثال و بنرهای شهدا که در نقاط مختلف استان نصب شده اند به شکل خوب و شایسته ساماندهی شوند.

وی ادامه داد: شهدای استان زنجان به تفکیک شهرستان ها توسط بنیاد شهید استان، احصا شده و فرمانداران با خانواده تمام این شهیدان، دیدار داشته باشند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 666

به "نصب المان در ورودی شهر زنجان لازم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصب المان در ورودی شهر زنجان لازم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید