میترا شعبانیان: انتظار این بازی سخت را نداشتم، راحله آرا: تجربه پیکان چربید

به گزارش نماشو، سرمربی تیم والیبال بانوان پیکان با تمجید از بازیکنان دو تیم به ویژه نامی نو گفت: آن ها نسبت به دور رفت بسیار خوب شدند و بهترین پاسور ایران را در اختیار دارند.

میترا شعبانیان: انتظار این بازی سخت را نداشتم، راحله آرا: تجربه پیکان چربید

میترا شعبانیان پس از پیروزی 3 برصفر تیمش مقابل نامی نو در هفته پنجم لیگ برتر والیبال بانوان در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران، اظهار کرد: بازی بسیار خوبی بود و فکر می کنم تماشاگران از این بازی لذت بردند. نامی نو خیلی خوب بازی کرد. آن ها نسبت به دور رفت با توجه به اینکه بازیکنان آن ها اکثراً جوان هستند هماهنگ تر شده بودند.

وی اضافه کرد: نامی نو 3 بازیکن باتجربه عالی دارد که سیستم بازی روی آن ها می چرخید. شبنم علیخانی بهترین پاسور ایران را در اختیار دارند. البته پاسور ما هم خوب است اما به لحاظ تجربه ملی علیخانی بالاتر است.

وی در خصوص عملکرد بازیکنانش خاطر نشان کرد: از تمام بازیکنانم راضی هستم. باید اعتراف کنم انتظار این بازی سنگین مقابل نامی نو را نداشتم. امیدوارم این تیم حفظ گردد و برای سالهای آینده در لیگ بماند تا رقابت ها نزدیک تر و حساس تر گردد.

سرمربی تیم والیبال بانوان پیکان در خصوص ست سوم و بازی غافلگیرانه نامی نو گفت: والیبال همین است، قابل پیش بینی نیست. یک بازیکن ممکن است روز خوبش باشد و امتیازات خوبی را به دست آورد. ست سوم بازیکنان نامی نو بسیار خوب عمل کردند.

شعبانیان با اشاره به صندلی تیمش و بازی با ذوب آهن اظهار کرد: برنامه زیری ما به گونه ای است که دور برگشت بتوانیم ذوب آهن را در تهران شکست دهیم. البته کار راحتی نیست. ذوب آهن تیم خوب و هماهنگی و منسجمی است اما برای رسیدن به قهرمانی به این پیروزی احتیاج داریم.

وی قضاوت داوران را خوب دانست و اضافه کرد: همان گونه که تیم ها به دنبال نمایش خوبی هستند داوران نیز به دنبال قضاوتی عادلانه، قانونی و درست هستند. فکر می کنم آن ها امروز در این امر موفق بودند.

سرمربی تیم والیبال نامی نو: تجربه پیکان چربید

همچنین سرمربی تیم والیبال بانوان نامی نو در خصوص بازی بازیکنانش مقابل پیکان گفت: پیکان تیم پر مهره ای است که ما در بازی امروز توانستیم تا حدی آن ها را به چالش بکشانم اما در نهایت تجربه آن ها چربید و پیروز میدان شدند.

راحله آرا در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران، اظهار کرد: بازی پر فراز ونشیبی بود. در برخی از زمانهای بازی توانستیم با تیم پیکان رقابت کنیم. به هر جهت تیم پیکان تیم پر مهره وملی پوش است.

وی اضافه کرد: برای دور برگشت دو بازیکن جدید به تیم اضافه کردیم که عملکرد خوبی داشتند. در طول بازی زمان هایی که توان داشتیم رقابت نزدیکی با پیکان داشتیم و پایاپای حرکت کردیم، اما در نهایت تجربه تیم پیکان چربید.

وی در خصوص روند رو به رشد بازیکنان جوان و بی تجربه تیمش گفت: این مساله باعث خوشحالی ما است. قول داده بودیم که این بازیکنان جوان و بی تجربه بتوانند در طول لیگ در کنار دیگر بازیکنان خوب تیم باتجربه و هماهنگ شوند. امیدوارم این روند ادامه پیدا کند. این بازیکنان در دوره دبیرستان تحصیل می نمایند و در تمام تمرینات نیز حضور دارند این پیشرفت و هماهنگی حاصل کوشش و زحمات آن ها در تمرینات است.

سرمربی تیم والیبال بانوان نامی نو توضیح داد: متاسفانه یک ماه زمان کمی برای بازسازی تمرین است و نمی توانستیم بهتر از این کار کنیم. فرصت کافی برای به چالش کشیدن بازیکنان نداریم اما خوشحالیم که همین حد پیشرفت هم رخ داد.

آرا در خصوص بازی بازیکنان جوان و نوجوان تیم در ست آخر گفت: تمام کوشش ما این است که به بازیکنان بومی این فرصت را بدهیم که به خود باوری برسند و فکر ننمایند که اگر بازیکن غیر بومی در تیم هست خیلی متفاوت هستند و آن ها هم می تواند از مهارت های خود در لحظات حساس استفاده کند.

وی در مورد وضعیت قضاوت داوران نیز خاطر نشان کرد: در داوری یکسری ایرادات جزیی بود که آن ها را طبیعی می دانم و در مجموع خوب بود.

به گزارش خبرنگاران، در جدول رده بندی لیگ برتر والیبال بانوان ذوب آهن با 17 امتیاز صدرنشین ماند، پیکان تهران با 16 امتیاز در رده دوم نهاده شد و تیم های توپکا بابلسر، نامی نو اصفهان، مبنا تجارت کاسپین و شهرداری سمنان هم به ترتیب با امتیازهای 9، 6، 5 و 1 در رتبه های سوم تا ششم جدول رده بندی قرار دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 691

به "میترا شعبانیان: انتظار این بازی سخت را نداشتم، راحله آرا: تجربه پیکان چربید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میترا شعبانیان: انتظار این بازی سخت را نداشتم، راحله آرا: تجربه پیکان چربید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید