مهاجری: تراکتور نیازی به وا دادن ماشین سازی ندارد، دوست دارم تراکتور قهرمان گردد

به گزارش نماشو، سرمربی ماشین سازی تبریز می گوید چیزی که داربی تبریز را متمایز می نماید، این است که الفاظی که در سایر داربی ها به کار برده می گردد در داربی تبریز وجود ندارد.

مهاجری: تراکتور نیازی به وا دادن ماشین سازی ندارد، دوست دارم تراکتور قهرمان گردد

به گزارش خبرنگاران، رضا مهاجری، سرمربی تیم ماشین سازی تبریز عصر چهارشنبه در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر تراکتورسازی در هفته بیست و یکم لیگ برتر اظهار کرد: ما فردا میزبان تیم تراکتور هستیم و بازی سختی برابر تراکتور در پیش داریم. من هفت سال است که شرایط بازی های داربی را تجربه می کنم و در مشهد چندین بار در تیم های سیاه جامگان و پدیده تجربه آن را داشته ام. اما چیزی که داربی تبریز را متمایز می نماید، این است که الفاظی که در سایر داربی ها به کار برده می شود در این شهر وجود ندارد. خوشحالم که جو تبریز از این قائده جدا است و مردم تبریز و آذربایجان به آن فرهنگ رسیده اند و این مساله نقطه عطف مهمی به حساب می آید.

او ادامه داد: ما با توجه به بضاعتی که داریم برای بردن وارد میدان می شویم و تمام کوشش خود را می کنیم تا به پیروزی برسیم. از شرایط سخت هفته های گذشته رد شدیم و بازیکنان به خودباوری رسیده اند. بازیکنان تراکتور آنقدر بزرگ هستند که خدایی نکرده نیازی برای وا دادن تیم ماشین سازی داشته باشند. تراکتوری که سپاهان و استقلال را شکست داده، نیازی به وا دادن تیم ماشین سازی ندارد و حتی از تیم ما شکست بخورد، قدرت جبران این نتیجه را در بازی های آینده خواهد داشت.

مهاجری اضافه نمود: ما در سال گذشته در پنج هفته پایانی با پدیده، با تیم هایی قرار بود به میدان برویم که در کورس قهرمانی بودند و به نظرم شهری که در فوتبال قدمت دارد، اجازه نمی دهد در مسائلی که در فوتبال وجود دارد از جمله تبانی و… ورود کند. در چنین شهری نباید کسی به خودش اجازه دهد که بحث های غیراخلاقی کند و این که آقای زنوزی مالک دو باشگاه است، نباید کسی به خودش اجازه دهد که پیش داوری کند.

سرمربی ماشین سازی در ادامه گفت: من نمی توانم اعتقاد قلبی ام را کتمان کنم. من دوست دارم تراکتور قهرمان شود. پدیده هم احتمالاً سهمیه بگیرد. اما دیدید که در مقابل پدیده با تمام وجود جنگیدیم و توانستیم یک امتیاز بگیریم. فردا بحث ماشین سازی و تراکتورسازی نیست و موضوع فقط به طرفداران و فرهنگ بالای این تیم برمی شود. اکنون باشگاه تمام کوشش خود را می نماید که بازیکن خارجی مان را در فهرست هجده نفره قرار دهیم و پاداش خوبی هم در صورت برد برای بازیکنان در نظر گرفتیم. امیدوارم با یک فوتبال آبرومندانه و اعتلای فوتبال آذربایجان وارد میدان بشویم.

ادامه دارد…

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 تیر 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 869

به "مهاجری: تراکتور نیازی به وا دادن ماشین سازی ندارد، دوست دارم تراکتور قهرمان گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجری: تراکتور نیازی به وا دادن ماشین سازی ندارد، دوست دارم تراکتور قهرمان گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید