ممکن است ترامپ از گزارش مولر عصبانی شود

به گزارش نماشو، در آستانه انتشار نسخه ویرایش شده گزارش رابرت مولر درباره دخالت روسیه در انتخابات 2016 آمریکا، برخی رسانه ها از احتمال عصبانیت دونالد ترامپ از محتوای این گزارش خبر داده اند.

ممکن است ترامپ از گزارش مولر عصبانی شود

سی ان ان در گزارشی می نویسد: با توجه به اظهارات اخیر دادستان کل آمریکا در ذهن دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا اینچنین می گذرد که انتشار گزارش مولر، لحظه اعلام بی گناهی وی خواهد بود اما در تصور و ذهن مقامات رسمی کنونی و قبلی کاخ سفید این لحظه چندان امیدوار کننده نیست.

بسیاری از این افراد طی روزهای اخیر به سی ان ان گفته اند که رئیس جمهوری به مشاوران و دوستان خود گفته، مشتاق آن است که با انتشار این گزارش نام وی از اتهامات وارده پاک شود، اما این درحالیست که برخی از این افراد پیش بینی می کنند که حس نگرانی در میان مشاوران ترامپ وجود دارد زیرا بر این باور هستند که گزارش کامل مولر اطلاعات و جزئیاتی از آشفتگی درون کاخ سفید را برملا سازد.

چه این گزارش ترامپ را تبرئه کند یا نه، بسیاری از افراد نزدیک به رئیس جمهوری که با کمیته ویژه تحقیق مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 همکاری داشتند، معتقد هستند که این گزارش می تواند باعث شرمساری شود.

در هفته گذشته ویلیام بار دادستان کل آمریکا، در نشستی در کنگره از سوی برخی دموکرات ها در مورد انتشار نهایی گزارش بازرس مولر با پرسش هایی روبرو شد از همین رو اعلام کرد که نسخه ویرایش شده گزارش را منتشر می کند.

دموکرات ها نسبت به این مساله که ممکن است ویلیام بار برای نشان دادن جلوه ای بهتر از دونالد ترامپ، گزارش مولر را به گونه دیگری ارائه کند، تردید دارند.

ویلیام بار در این نشست گفت: طی یک هفته این گزارش را برای عموم منتشر خواهم کرد سپس با رؤسای کمیته های قضائی سنا و مجلس کنندگان در رابطه با درخواست های دیگر در این زمینه مذاکراتی خواهم داشت.

رابرت مولر بازرس ویژه پرونده مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 در آمریکا، در روزهای پایانی ماه مارس (فروردین ماه) گزارش 400 صفحه ای خود را برای ویلیام بار فرستاد.

ویلیام بار پس از دریافت این گزارش، طی نامه ای نتایج کلی آن را با کنندگان کنگره آمریکا به اشتراک گذاشت. در این نامه آمده بود که بازرس ویژه در تحقیقات خود به مدرکی دال بر تبانی تیم انتخاباتی ترامپ یا افراد مرتبط با آن با روسیه در تلاش های خود برای اثرگذاری بر نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2016، دست نیافته است. ، مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 18 تیر 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 950

به "ممکن است ترامپ از گزارش مولر عصبانی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممکن است ترامپ از گزارش مولر عصبانی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید