مقاومت رئیس دانشگاه بناب برای بازگرداندن نیرو های اخراجی ، کارمند اخراجی: استاندار دستور بازگشت به کار ما را صادر کرد!

به گزارش نماشو، کارمند اخراجی دانشگاه بناب گفت: 7 نفر از 12 کارمند اخراجی دانشگاه بناب به کار بازگشته اند، اما رئیس دانشگاه همچنان در مقابل توصیه مسئولین استانی برای بازگرداندن 5 نفر باقیمانده مقاومت می کند.

مقاومت رئیس دانشگاه بناب برای بازگرداندن نیرو های اخراجی ، کارمند اخراجی: استاندار دستور بازگشت به کار ما را صادر کرد!

یکی از کارمندان اخراجی دانشگاه بناب در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، با اشاره به عدم بازگشت به شغل خود در دانشگاه گفت: 12 نفر از کارمندان دانشگاه بناب چند ماه قبل به خاطر تغییر پیمانکار اخراج شدیم.

این کارمند اخراجی بیان کرد: همه ما مدرک تحصیلی بالایی داریم و به دلیل یک دعوای سیاسی از کار بیکار شدیم. بعد از مطرح شدن این موضوع با توصیه امام جمعه تبریز، استاندار آذربایجان شرقی و دیگر مسئولین، هفت نفر از کارمندان اخراجی به کار برگشتند، اما هنوز پنج نفر دیگر مانده ایم.

وی گفت: نامه ای به امام جمعه تبریز و استاندار نوشتیم و آن ها نیز دستور رسیدگی و بازگشت ما را صادر کردند، اما رئیس دانشگاه به این نامه ها اعتنایی ندارد و ما قربانی دعوای سیاسی شده ایم و نانمان را بریده اند.

این کارمند اخراجی خاطر نشان کرد: چرا باید ما را بعد از چند سال کار به دلیل مسائل و دعوا های سیاسی از کار بیکار کنند و نانمان را آجر کنند؟ حتی رئیس دانشگاه نیز به ما اجازه ملاقات نمی دهد.

بیشتر بخوانید:

  • اخراج 12 کارمند دانشگاه بناب به دلایل واهی
  • درگیری فیزیکی کارمند اخراجی دانشگاه بناب با حراست / اعتراض ها ادامه دار شد
  • تعدادی از کارکنان اخراجی دانشگاه بناب به کار خود بازگشتند
  • امکان اشتغال برای کارمندان اخراجی دانشگاه بناب فراهم شد

لازم به ذکر است، حدود دو ماه قبل خبر اخراج 12 کارمند دانشگاه بناب به دلیل مناقشات سیاسی، رسانه ای شد. بعد از مطرح شدن این موضوع در رسانه ها با توصیه مسئولین استان و امام جمعه تبریز 7 نفر از این 12 نفر بر سرکار برگشتند و 5 نفر دیگر همچنان پشت در های دانشگاه مانده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 آبان 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 1270

به "مقاومت رئیس دانشگاه بناب برای بازگرداندن نیرو های اخراجی ، کارمند اخراجی: استاندار دستور بازگشت به کار ما را صادر کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاومت رئیس دانشگاه بناب برای بازگرداندن نیرو های اخراجی ، کارمند اخراجی: استاندار دستور بازگشت به کار ما را صادر کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید