مطهری: کسانی که دم از انقلابی گری می زنند دست از حمله به ظریف بردارند

به گزارش نماشو، نماینده مردم تهران در مجلس با محکوم کردن تحریم وزیر امور خارجه کشورمان از سوی آمریکا گفت: امیدوارم کسانی که دم از انقلابی گری می زنند قبول نموده باشند که آقای ظریف انقلابی تر از آنهاست و دست از حمله به ایشان بردارند.

مطهری: کسانی که دم از انقلابی گری می زنند دست از حمله به ظریف بردارند

به گزارش خبرنگاران، علی مطهری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: تحریم آقای ظریف، وزیر خارجه کشورمان توسط آمریکا بیش از هر چیز نشانه ضعف منطق آمریکا و هراس دولت این کشور از بیان منطق ایران در جهانست. در تقابل فعلی ایران و آمریکا هر عقل سلیمی وقتی منطق دو طرف را می شنود حق را به ایران می دهد و اگر کشورهایی با آمریکا همراهی می نمایند از روی ترس است.

بنی امیه هم به شدت از اینکه منطق امام حسین (ع) برای مردم بازگو گردد هراس داشتند و مانع نطق سخنگویان می شدند. ولی همواره در نهایت منطق قوی بر منطق سست و بی پایه پیروز می گردد. نشانه های آن در تحریم آقای ظریف هویداست. کشورهای جهان این تحریم را جدی نگرفتند و آمریکا تنها مانده است.

شخصیت آقای ظریف و علاقه مندی سیاستمداران جهان به ایشان نیز در این قضیه بی تاثیر نیست. در واقع آمریکا مورد نامناسبی را تحریم نموده است. اما در داخل، امیدوارم کسانی که دم از انقلابی گری می زنند قبول نموده باشند که آقای ظریف انقلابی تر از آنهاست و دست از حمله به ایشان بردارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 شهریور 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 1102

به "مطهری: کسانی که دم از انقلابی گری می زنند دست از حمله به ظریف بردارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مطهری: کسانی که دم از انقلابی گری می زنند دست از حمله به ظریف بردارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید