مسیر مرزن آباد - کلاردشت تعریض می گردد

به گزارش نماشو، به گزارش خبرنگاران، حسن خیریان پور پیش ازظهر پنجشنبه در مراسم افتتاح پروژه مسکن 300 واحدی برق مازندران و گلستان با اشاره به شمار زیاد گردشگران در کلاردشت خواهان تامین آب آشامیدنی شهروندان و گردشگری شد و گفت: پروژه آبرسانی به کلاردشت در سال 98 به انتها می رسد.

مسیر مرزن آباد - کلاردشت تعریض می گردد

وی درباره راه مرزن آباد - کلاردشت گفت: تعریض وراه مرزن آباد - کلاردشت و بهسازی مسیر کلاردشت - عباس آباد در دستور کار و اجرا است.

وی با بیان اینکه دو پروژه ذکر شده در شورای برنامه ریزی مصوب شده است توضیح داد: با تکمیل آن بخشی از مسائل مردم منطقه رفع می گردد.

خیریان پور با اشاره به افتتاح پروژه 300 واحدی مسکن گفت: در این پروژه مقررات مربوط به ساختمان و ایمنی رعایت شده است.

وی خواهان رعایت نماسازی، پارکینیگ، تغییر کاربری ها و غیره در ساخت و سازها شد و گفت: احیای بافت های فرسوده شهری در دستور کار استان واقع شده است.

خیریان پور با اشاره به قابلیت ها و ظرفیت های مختلف استان مازندران یادآور شد: مازندران ظرفیت های مختلفی مانند طبیعت، دریا، بنادر، جنگل و غیره دارد و باید از این ظرفیت ها برای توسعه استان و شهرستان های مختلف گام برداریم.

معاون استاندار مازندران، بسته حمایت از رونق فراوری، تسهیلات اشتغال روستایی، ساماندهی مشاغل مددجویی، مشاغل پشتیبانی، سرمایه گذاری خارجی و غیره از جمله موارد حمایتی برای رونق اشتغال و توسعه در استان به شمار می رود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 655

به "مسیر مرزن آباد - کلاردشت تعریض می گردد" امتیاز دهید

1 کاربر به "مسیر مرزن آباد - کلاردشت تعریض می گردد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسیر مرزن آباد - کلاردشت تعریض می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید