مراکزدرمانی تامین اجتماعی بوشهر آماده پذیرش مصدومان احتمالی زلزله

به گزارش نماشو، به گزارش خبرنگاران، یلدا دارابی چهارشنبه شب در حاشیه نشست فوق العاده کمیته مدیریت بحران در مراکز درمانی تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: این نشست در پی وقوع زلزله های پیاپی در دشتستان برگزار شده است.

مراکزدرمانی تامین اجتماعی بوشهر آماده پذیرش مصدومان احتمالی زلزله

وی با اشاره به آمادگی کامل مراکز درمانی تامین اجتماعی استان بوشهر برای پذیرش مصدومان احتمالی زلزله، اظهار داشت: مراکز درمانی شامل بیمارستان سلمان فارسی بوشهر، بیمارستان مهر برازجان و پلی کلینیک مبعث آمادگی کاملی در این زمینه دارند.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر اظهار داشت: در جلسه کمیته مدیریت بحران ضمن ارائه گزارش وضعیت موجود و اقدامات اجرا شده، سطح آمادگی و تجهیز مراکز درمانی آنالیز شد.

وی ادامه داد: تمهیدات لازم به منظور ارائه خدمات درمانی به مصدومان احتمالی اندیشیده شده و همه مراکز درمانی تامین اجتماعی استان در آمادگی کامل بسر می برند.

دارابی با اشاره به اینکه این زلزله نوعی مانور عمومی برای مردم ونهادهای مسئول است گفت: باید نسبت به حادثه اتفاق افتاده با حساسیت و دقت بیشتری عمل کرد و برای ارتقای آمادگی و نیز جدی دریافت اصول پیشگیری و کاهش ریسک در برابر زلزله فرصت پیش آمده را غنیمت بدانیم.

مدیر درمان تامین اجتماعی بوشهر بیان داشت: خوشبختانه طبق گزارشات واصله زلزله های به وقوع پیوسته ساعات گذشته هیچ گونه صدماتی نداشته و گزارشی مبنی بر مراجعه مصدومان این حادثه به مراکز درمانی تامین اجتماعی صورت نگرفته است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 698

به "مراکزدرمانی تامین اجتماعی بوشهر آماده پذیرش مصدومان احتمالی زلزله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراکزدرمانی تامین اجتماعی بوشهر آماده پذیرش مصدومان احتمالی زلزله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید