مراسم تودیع و معارفه مدیران کل معاونت گردشگری برگزار گردید

به گزارش نماشو، مراسم تودیع و معارفه مدیران کل معاونت گردشگری با حضور محمد خیاطیان معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی، رحمت الله رئوف مدیرکل دفتر بازرسی و عملکرد، ولی تیموری معاون گردشگری و کارشناسان این معاونت برگزار گردید.

مراسم تودیع و معارفه مدیران کل معاونت گردشگری برگزار گردید

محمد خیاطیان معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی در این مراسم گفت: از افرادی که در این مدت به توسعه صنعت گردشگری یاری کردند تشکر می کنم، و به افرادی که منصوب می شوند نیز تبریک می گویم.

خیاطیان ادامه داد: در سازمان بنا نیست کسی تودیع گردد بلکه مبنای کار ما تکریم و تقدیر است، ما نباید داشته هایمان را فراموش کنیم، باید از این افرادی که صاحب علم و تجربه هستند استفاده کنیم.

معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی اضافه نمود: استفاده از افرادی که دارای سمت بودند نباید به فراموشی سپرده گردد، حوزه گردشگری حوزه ای است که باید از افراد صاحب نظر در توسعه آن استفاده گردد.

او اضافه نمود: امیدواریم سازمان میراث فرهنگی از ظرفیت و داشته های خود استفاده کند، باید برنامه ریزی مبتنی بر وضعیت موجود در معاونت گردشگری انجام گردد، برای رهایی از وضعیت فعلی که تحریم های ناعادلانه بر کشور ما اعمال شده است، باید با تدبیر و برنامه ریزی حرکت کنیم و این مهم با پشتکار و همراهی همه صاحب نظران و کارشناسان ممکن می گردد.

در این مراسم ولی تیموری معاون گردشگری گفت: اصل کار به دست کارشناسان و مدیرانی انجام می گردد که این زنجیره را کامل می نمایند، جابه جایی ها همواره طبیعی و مرسوم است.

او توضیح داد: تغییرات بر این اساس صورت می گیرد که به سمت جلو گام برداریم، ما کوشش می کنیم این زنجیره با نشاط و روحیه بیشتر در جهت نیل به اهداف صنعت گردشگری حرکت کند.

تیموری اضافه نمود: امروز صنعت گردشگری در شرایط ویژه ای واقع شده است بر خلاف اقداماتی که بعضی کشورها برای انزوای کشور ما دارند، خوشبختانه این صنعت در کشور ما به رغم هجمه بین المللی به سمت جلو حرکت می نماید، لازمه این حرکت با توجه به تمام فاکتورها این است که تغییراتی را در شورای راهبری گردشگری کشور ایجاد کنیم.

معاون گردشگری اضافه نمود: ما سعی کردیم از افرادی استفاده کنیم که برنامه هایی را برای تغییر و رویکرد جدید در حوزه گردشگری داشته باشند، ما احتیاج به کارهای زیربنایی و برنامه ریزی داریم و برای رسیدن به این اهداف احتیاجمند تغییراتی در تیم صنعت گردشگری داشتیم.

او گفت: از کوشش و همراهی افرادی که در این معاونت حضور داشتند تقدیر می کنیم و امیدواریم در کنار صنعت گردشگری حضور جدی داشته باشند.

در این مراسم لیلا اژدری مدیرکل جدید دفتر هماهنگی و توافق های ملی معاونت گردشگری، جواد موسوی مدیرکل دفتر نظارت و ارزیابی معاونت گردشگری، علیرضا رحیمی مدیرکل دفتر برنامه ریزی و حمایت از توسعه گردشگری و زاهد شفیعی مدیرکل مطالعات و آموزش معاونت گردشگری معارفه شدند.

همچنین از حسین الله بداشتی، محمد ثابت اقلیدی، محمدرضا اکبری و علی شعبانی در این مراسم تقدیر شد.

منبع: سازمان میراث فرهنگی
انتشار: 13 خرداد 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 779

به "مراسم تودیع و معارفه مدیران کل معاونت گردشگری برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراسم تودیع و معارفه مدیران کل معاونت گردشگری برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید