مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس؛ بیش از هزار مورد بازرسی در آذر ماه

به گزارش نماشو، مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس از انجام بیش از هزار و 100 مورد بازرسی در آذرماه سال جاری در استان اطلاع داد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس؛ بیش از هزار مورد بازرسی در آذر ماه

به گزارش خبرنگار از، علی مبشری مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس، تعداد بازرسی های اجرا شده در آذرماه گذشته را هزار و 100 مورد بیان کرد و گفت: برای 215 واحد صنفی متخلف تشکیل پرونده شده و متخلفان بالغ بر 2 میلیارد ریال جریمه نقدی شده اند و به 525 واحد صنفی نیز تذکر داده شده است.

وی اضافه کرد: گشت های مشترک تعزیرات حکومتی استان به همراه بازرسان اتاق اصناف، سازمان صنعت و شبکه های بهداشت در حوزه های صنفی و بهداشتی در حال اجرا است.

مبشری با اشاره به اینکه این بازرسی ها در دو نوبت صبح و بهد از ظهر و حتی در ایام تعطیل نیز انجام می گردد، ادامه داد: شکایات دریافتی در سامانه 300000135 تعزیرات و نظارت بر اقلامی همچون گوشت و مرغ و تخم مرغ در اولویت این بازرسی ها است و پرونده های متشکله با حضور رییس شعبه تعزیرات حاضر در محل رسیدگی و متخلفان جریمه نقدی می شوند.

وی گفت: نظارت و بازرسی ذاتا وظیفه سازمان تعزیرات حکومتی نیست و این بازرسی ها در خلاء های نظارتی و بنا به ضرورت هایی انجام می گردد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس از شهروندان خواست تا شکایات خود را به سامانه 135 تعزیرات گزارش نمایند تا نسبت به رسیدگی به موضوع اقدام گردد.م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 24 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 689

به "مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس؛ بیش از هزار مورد بازرسی در آذر ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس؛ بیش از هزار مورد بازرسی در آذر ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید