مدارس فوتبال فاقد مجوز فعالیت در انزلی تعطیل می شوند

به گزارش نماشو، به گزارش خبرنگاران، محمود رمضانی غروب دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در دفتر هیئت فوتبال انزلی برگزار گردید، اظهارکرد: 18 مدرسه فوتبال در انزلی فعالیت می نمایند که متاسفانه با وجود همه تذکرات کتبی و شفاهی تاکنون برای دریافت مجوز فعالیت اقدامی انجام نشده است.

مدارس فوتبال فاقد مجوز فعالیت در انزلی تعطیل می شوند

وی با بیان اینکه مدارس فوتبال باید زیر نظر یک باشگاه به عنوان متولی فعالیت و از مربی دارای مدرک معتبر مربیگری استفاده نمایند، اضافه کرد: هیئت فوتبال انزلی به دلیل علاقه رده های پایه به این رشته ورزشی تاکنون با این مدارس مدارا نموده است.

رمضانی با اشاره به فراهم کردن شرایط لازم برای فعالیت مدارس فوتبال از سوی هیئت فوتبال انزلی در این شهرستان، گفت: با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با دایره اماکن نیروی انتظامی مجوز لازم برای تعطیلی مدارس غیرمجاز صادر و در صورت عدم اقدامات لازم برای دریافت مجوز فعالیت این مدارس تعطیل می شوند.

رئیس هیئت فوتبال انزلی با بیان اینکه این هیئت تنها متولی برگزاری مسابقات است، تأکیدکرد: فراهم کردن سایر شرایط برعهده باشگاه ها و سایر متولیان است.

وی با اشاره به وضعیت باشگاه ملوان انزلی، نبود ثبات مدیریتی در این باشگاه در سال های گذشته را به عنوان مهمترین مشکل باشگاه ملوان مطرح نمود و اضافه کرد: امیدواریم با مدیریت جدید اتفاقات خوبی در این باشگاه پرطرفدار رخ دهد. مردم، مسئولان و رسانه ها نیز باید برای بازگشت مجدد ملوان به لیگ برتر فوتبال کشور از این تیم حمایت نمایند.

رمضانی با بیان اینکه هیئت فوتبال انزلی هیچ نقشی در تخریب سکوهای استادیوم تختی نداشته است، گفت: تصمیم تخریب سکوهای استادیوم تختی از سوی استانداری و اداره کل ورزش و جوانان گیلان اتخاذ شد به این امید اینکه با سرعت بازسازی گردد که متاسفانه اینگونه نشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 31 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 718

به "مدارس فوتبال فاقد مجوز فعالیت در انزلی تعطیل می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدارس فوتبال فاقد مجوز فعالیت در انزلی تعطیل می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید