محور تاریخی و طبیعی چهار برج شهر باغ بهادران تدوین می گردد

به گزارش نماشو، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان، در نشست با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر باغ بهادران از تدوین محور تاریخی و طبیعی چهاربرج این شهر در راستای توسعه کیفی گردشگری اطلاع داد.

محور تاریخی و طبیعی چهار برج شهر باغ بهادران تدوین می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان، فریدون الله کمک مدیر کل میراث فرهنگی این استان دیروز دوشنبه 1 مرداد در این نشست گفت: شهر باغ بهادران یکی از شهرهای مطرح از توابع شهر لنجان در راستا گردشگری رودخانه زاینده رود است، لذا لزوم سامان دهی وضعیت گردشگری این شهرستان از اولویت اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان است.

او توضیح داد: با توجه به وجود جاذبه های طبیعی و تاریخی متعدد در این شهر و همچنین وجود بیش از 600 ویلای گردشگری در باغبهادران که اکثرا به گردشگران اجاره داده می گردد، طرح سامان دهی این ویلاها در دستور کار معاونت گردشگری این اداره کل قرار می گیرد.

مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان تاکید نمود: در راستای سامان دهی گردشگری این شهر طرح مطالعاتی تعریف محور تاریخی و طبیعی در جوار بنای تاریخی چهار برج باغ بهادران توسط شهرداری این شهر و با مشارکت اداره کل میراث فرهنگی استان و دانشگاه هنر اصفهان تدوین می گردد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 21 مهر 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 1209

به "محور تاریخی و طبیعی چهار برج شهر باغ بهادران تدوین می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محور تاریخی و طبیعی چهار برج شهر باغ بهادران تدوین می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید