متولی HSE در شهرداری تهران تعیین نیست

به گزارش نماشو، رییس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای شهر تهران با انتقاد به مشخص نبودن متولی حوزه HSEدر شهرداری تهران در جلسه کمیته ایمنی گفت: در شهرداری اقدامات موازی زیادی انجام می گردد که غیر از هزینه بری، خروجی لازم را ندارند. منابع هدر می رود وکسی پاسخگوی خروجی فعالیت ها نیست و هر قسمتی مسوولیت را متوجه بخش دیگری می نماید.

متولی HSE در شهرداری تهران تعیین نیست

به گزارش خبرنگاران، زهرا صدراعظم نوری در جلسه کمیته ایمنی شورای شهر تهران گفت: باید تعیین گردد که HSE متولی خاص داشته باشد یعنی، فعالیت ها به طور متمرکز باشد یا هر واحد شهرداری باید به طور جداگانه عمل کند.

وی افزود: برای تعیین شدن ساختار HSE ضروری است شهرداری با شناخت از شرایط موجود لایحه ای به شورا ارائه دهد. اگر در این زمینه شورا مصوباتی داشته باشد باید مورد بازنگری و آنالیز قرار گیرد. در حوزه های محدود به راحتی می توانیم موازی کاری را از بین ببریم و ارتباط هر حوزه ای را با مابقی قسمت ها و حوزه ها تعیین کنیم.

رییس کمیته ایمنی و مدیریت بحران در پایان تاکید نمود که هر اتفاقی که در فضای عمومی شهر برای شهروندان بیفتد مسوول مستقیم آن شهرداری است، پس باید کوشش کنیم که میزان بروز حوادث را به حداقل برسانیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 609

به "متولی HSE در شهرداری تهران تعیین نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متولی HSE در شهرداری تهران تعیین نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید