لوپز: از داشتن بیرانوند خوشحالیم

به گزارش نماشو، خیلی خوشحالم چون پنالتی که بیرانوند مهار کرد در لحظه مهمی از بازی صورت گرفت.پنالی در آغاز بازی گرفته شد و اگر عمانی ها پیروز به گلزنی می شدند، کار ما خیلی سخت می شد.

لوپز: از داشتن بیرانوند خوشحالیم

الکساندر لوپز مربی درازه بان های تیم ملی در مورد فزونی مقابل عمان و مهار پنالتی از سوی بیرانوند گفت:خیلی راضیم چون پنالتی که بیرانوند مهار کرد در لحظه مهمی از بازی صورت گرفت.پنالی در آغاز بازی گرفته شد و اگر عمانی ها پیروز به گلزنی می شدند، کار ما خیلی سخت می شد، اما تیم به صورت گروهی خوب بود و عالی کار کرد. در نیمه دوم هم موقعیت هایی برای گلزنی داشتیم و حتی می توانستیم گل های سوم و چهارم را به ثمر برسانیم.

وی در پاسخ به این مساله که مهار بیرانوند ایران را به بازی برگرداند و ممکن بود کار سخت گردد، گفت:بله، دقیقا.علیرضا با پنالتی که مهار کرد تیم را در بازی نگه داشت که خیلی مهم بود. خدا را شکر می کنیم.

لوپز درباره شادی اش در سرانجام بازی گفت:من پس از کسب هر برد راضی می شوم، چون برای مان مهم است و اکنون تمام تمرکزمان روی قهرمانی در این مسابقات است.

او در مورد اینکه آیا ایران با داشتن بیرانوند می تواند به قهرمانی برسد یا نه، گفت:از داشتن بیرانوند راضییم و امیدواریم این اتفاق بیفتد و تمام کوشش مان را می کنیم. می توانیم قهرمان شویم.

3-185

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 10 خرداد 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 754

به "لوپز: از داشتن بیرانوند خوشحالیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لوپز: از داشتن بیرانوند خوشحالیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید