فیسبوک هم سانسورچی می گردد ، گزینه ای که می تواند عبارات و کلمات را به سرعت محو کند

به گزارش نماشو، فیسبوک قصد دارد قابلیت مسدود کردن برخی از کلمات، ایموجی ها و عبارات را به پلتفرم خود بیفزاید. این قابلیت مشابهت های زیادی با سرویس اختصاصی مسدودی برخی عبارات در توییتر دارد.

فیسبوک هم سانسورچی می گردد ، گزینه ای که می تواند عبارات و کلمات را به سرعت محو کند

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، احتمالا این ویژگی به کاربران اجازه می دهد که برخی از کلمات خاص را مسدود نمایند. کلماتی که در بخش نظرات ظاهر می شوند و می توانند جذاب نباشند.

به نظر می رسد هدف فیسبوک از افزودن این ویژگی به پلتفرمش مبارزه با مسائلی مثل سخنان نفرت پراکن و کلمات ناپسند است. بنابراین در شرایطی که شما این گزینه را فعال نموده و برخی کلمات، ایموجی ها و عبارات را در آن ثبت کنید، فیسبوک حتی پیش از آن که به این گزینه ها فکر کنید یا ببینیدشان، به طور اختصاصی برای شما حذفشان می نماید.

البته این ویژگی چندان جدید نیست و از ماهها پیش در دست آنالیز است و حتی به طور آزمایشی نیز اجرایی شده است. اما به نظر می رسد قرار است به زودی در سطح عمومی مورد استفاده قرار گیرد.

این ویژگی شباهتهای بسیاری با گزینه مسدودی جدید توییتر دارد. گزینه ای که به شما اجازه می دهد کلمات و عبارات خاص را ممنوع کنید. فیسبوک اعلام نموده که این گزینه باعث می گردد شما این کلمات را در بخش نظرات مشاهده نکنید، اما افرادی که نظرات خود را ارسال می نمایند و دوستانشان همچنان قادر به دیدن آنها خواهند بود.

منبع: انتخاب
انتشار: 3 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 602

به "فیسبوک هم سانسورچی می گردد ، گزینه ای که می تواند عبارات و کلمات را به سرعت محو کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیسبوک هم سانسورچی می گردد ، گزینه ای که می تواند عبارات و کلمات را به سرعت محو کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید