فیسبوک برای هندی ها سنگ تمام می گذارد ، از شفاف سازی کامل تبلیغات سیاسی تا تامین امنیت سایبری

به گزارش نماشو، فیسبوک وعده داده که در انتخابات آتی هند از هیچ تلاشی برای تامین صحت انتخابات این کشور فروگذار نمی کند. این وعده شامل بسیاری از موارد است که در صورت تحقق می توانند وجهه آسیب دیده فیسبوک را ترمیم نمایند.

فیسبوک برای هندی ها سنگ تمام می گذارد ، از شفاف سازی کامل تبلیغات سیاسی تا تامین امنیت سایبری

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، حساسیت به شفافیت تبلیغات در انتخابات عمومی سال 2019 هند از مهمترین مواردی است که مورد توجه فیسبوک واقع شده است.

مدیران ارشد این شبکه اجتماعی وعده داده اند که تبلیغ نمایندگان سیاسی در هند که قصد دارند اقدام به تبلیغات در فیسبوک نمایند، باید هویت و مکان زندگی و اشتغال خود را به طور دقیق معین نمایند تا هر نوع سوء استفاده احتمالی متوقف گردد.

مدیر امور فیسبوک در هند در این خصوص گفت: با مشخص هویت مبلغان در هند، می توانیم شفافیت بیشتری به تبلیغات خود بدهیم و از دخالت خارجی ها در انتخابات پیشگیری کنیم.

بر اساس این قوانین جدید، تبلیغ نمایندگانی که به دنبال تبلیغات مربوط به سیاست در هند هستند باید وضعیت محل سکونت و هویت خود را با سیستم های دولتی هند تطبیق دهند و این روند می تواند چندین هفته به طول بینجامد.

سخنگوی فیسبوک در این خصوص می گوید: مهم است که مردم در مورد آگهی هایی که می بینند بیشتر بدانند ، به ویژه کسانی که نمایندگان سیاسی، مدیران احزاب سیاسی و قانونگذاران را مثال می زنند و خود را به این افراد منتسب می نمایند.

پس از رسوایی کمبریج آنالیتیکا، فیسبوک اقدامات دقیق تری را برای کنترل اطلاعات کاربران و به ویژه اطلاعاتی که در روند انتخابات جا به جا می شوند اتخاذ نموده است.

این روزها احزاب سیاسی هند در تدارک مقدمات تبلیغات سیاسی خود هستند و باید دید آیا فیسبوک می تواند وعده های خود در خصوص امنیت انتخابات این کشور را تایید کند یا خیر.

منبع: انتخاب
انتشار: 16 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 647

به "فیسبوک برای هندی ها سنگ تمام می گذارد ، از شفاف سازی کامل تبلیغات سیاسی تا تامین امنیت سایبری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیسبوک برای هندی ها سنگ تمام می گذارد ، از شفاف سازی کامل تبلیغات سیاسی تا تامین امنیت سایبری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید