فیسبوک برای نوجوانان یک برنامه جدید دارد ، طرحی آزمایشی با امکاناتی جذاب

به گزارش نماشو، فیسبوک میخواهد برای نوجوانان یک مرکز ذخیره اطلاعات یا شبکه اجتماعی ویدئویی ویژه ارائه کند که با نام LOLشناخته می گردد و البته هنوز در مارحل اولیه خود قرار گرفته است.

فیسبوک برای نوجوانان یک برنامه جدید دارد ، طرحی آزمایشی با امکاناتی جذاب

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، این شبکه اجتماعی ویدئویی بر اساس سلایق نوجوانان طراحی شده است. سخنگوی فیسبوک تایید کرد که این شرکت ایده مذکور را به شکل آزمایشی ارائه می نماید. وی در بیانیه ای گفت: ما در حال اجرا یک آزمایش در مقیاس کوچک هستیم و این سامانه جدید در حال حاضر در مراحل اولیه واقع شده است.

البته فیسبوک از مدتی پیش مالک اینستاگرام است. نوعی شبکه اجتماعی که به خاطر به اشتراک گذاری عکس بین نوجوانان محبوب است. با این حال، بسیاری از کاربران نوجوان اینستاگرام اسنپ چت را به خاطر قابلیت هایش به اینستاگرام ترجیح می دهند. این در حالیست که یکی از ویژگی های محبوب اینستاگرام یعنی؛ استوری به طور کامل از اسنپ چت کپی برداری شده است.

این نخستین باری نیست که مدیران فیسبوک در حال کوشش برای جلب نظر مثبت نوجوانان هستند و سال گذشته نیز این شرکت یک برنامه ویدئویی کوتاه به نام Lassoرا با هدف جذب نوجوانان طراحی کرد که البته چندان موفقیت آمیز نبود.

بر اساس بعضی از گزارش ها پروژه LOL شامل ویژگی هایی جالب است. بری مثال دسته بندی هایی مثل برای شما، حیوانات، شکست ها و شوخی ها دارد. طبق گفته فیسبوک در حال حاضر ، حدود 100 دانش آموز دبیرستانی این محصول را آزمایش می نمایند. فیسبوک هنوز تصمیم نگرفته است LOL به یک برنامه مستقل تبدیل گردد یا به عنوان یک ویژگی در برنامه اصلی فیس بوک به کار گرفته گردد.

منبع: انتخاب
انتشار: 8 خرداد 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 746

به "فیسبوک برای نوجوانان یک برنامه جدید دارد ، طرحی آزمایشی با امکاناتی جذاب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیسبوک برای نوجوانان یک برنامه جدید دارد ، طرحی آزمایشی با امکاناتی جذاب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید