فدراسیون زورخانه ای مسابقه قوی ترین مردان برگزار می نماید

به گزارش نماشو، رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل گفت: با همکاری و مساعدت فدراسیون ورزش پهلوانی و زورخانه ای، نخستین دوره مسابقات ملی قوی ترین مردان زورخانه ای ایران به میزبانی آران و بیدگل برگزار می گردد.

فدراسیون زورخانه ای مسابقه قوی ترین مردان برگزار می نماید

ابوذر فردنژاد در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران- منطقه اصفهان در آران و بیدگل، اظهار کرد: مسابقات قوی ترین مردان ایران به مدت سه روز از هفته آینده در یکی از سالن های ورزشی شهرستان برگزار خواهد شد، این رویداد بزرگترین مسابقات ملی ورزش پهلوانی و قهرمانی ایران است که به عنوان میزبان مرحله پایانی این مسابقات انتخاب شدیم.

وی اضافه کرد: در این مسابقات 25 نفر از قوی ترین مردان ورزش های پهلوانی ایران از بیش از 15 استان کشور شرکت دارند و برای قهرمانی مسابقات به رقابت خواهند پرداخت، این مسابقات با نام گردان گود که نامی اصیل از شاهنامه فردوسی است برگزار و نفرات برگزیده به عنوان ملی پوشان ایران برای شرکت در مسابقات بین المللی انتخاب خواهند شد، که استان اصفهان با 11 نفر به عنوان پرچم دار ورزش باستانی در این مسابقات حضور خواهد داشت و شهرستان آران و بیدگل با محمدرضا حلاج در این مسابقات حاضر می شود.

فردنژاد ادامه داد: این مسابقات ضبط تلویزیونی می گردد و از 29 اسفند تا 14 فروردین در قالب 15 قسمت از شبکه ورزش پخش می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 تیر 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 872

به "فدراسیون زورخانه ای مسابقه قوی ترین مردان برگزار می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون زورخانه ای مسابقه قوی ترین مردان برگزار می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید