طهماسبی:شانس مربیان آزاد برای راهنمایی پیکان بیشتر است

به گزارش نماشو، سرپرست تیم فوتبال پیکان گفت: گزینه های زیادی مد نظر مسئولان است، اما شانس مربیان آزاد برای قرار دریافت روی نیمکت پیکان بیشتر است.

طهماسبی:شانس مربیان آزاد برای راهنمایی پیکان بیشتر است

به گزارش ، مسئولان تیم فوتبال پیکان تهران که طی روز های گذشته و در پی جدایی مجید جلالی سرمربی سابق شان سخت مشغول مذاکره با گزینه های مختلف هستند، همچنان برای انتخاب سرمربی تیم بر سر دوراهی قرار دارند، حتی از بین نام های مطرح شده از بعضی از آن ها برنامه هم دریافتد، اما هنوز و با گذشت نزدیک به 2 هفته همچنان در انتخاب سرمربی جدید تردید دارند.

اینکه سکان راهنمایی خوردوسازان به کدام مربی می رسد را باید در خروجی جلسات امروز و فردای باشگاه پیکان آنالیز کرد. از جواد نکونام، حسین فرکی، یحیی گل محمدی گرفته تا حسین تارتار، رسول خطیبی و دست آخر فراز کمالوند که با آلمینیوم اراک به توافق رسید در پیکان شهر حاضر شدند. تمرینات این روز های خودرو سازان پایتخت زیر نظر محمد رضا طهماسبی سرپرست این باشگاه در حال پیگیری است.

محمدرضا طهماسبی سرپرست تیم فوتبال پیکان در مصاحبه با خبرنگار ما گفت: تاکنون با هیچ مربی قرارداد نبستیم و انتخاب نکونام گمانه زنی رسانه ها است. باشگاه پیکان طی روز های اخیر به این جمع بندی رسیده که با شخصی قرارداد ببندد که برگه فسخ قراردادش دستش باشد.

او گفت: ما خیالمان به لحاظ بازیکن راحت است و فقط در چند پست به بازیکن احتیاج داریم البته هر سرمربی که سکان راهنمایی تیم را برعهده بگیرد خودش هر بازیکنی را که در هر خط لازم دارد به باشگاه اعلام می نماید. در این مدت با بازیکنان تمرین کردیم و هیچگونه تعطیلات و وقفه ای نداشتیم. بازیکنان حتی از مربیان هم برای آغاز تمرینات زودتر به محل تمرین می آمدند که این نشان از وفاق و همدلی در تیم ما است.

وی درباره عیسی آل کثیر و اینکه بازیکنی در خط حمله این تیم جذب می گردد گفت: عیسی بازیکن خیلی خوبی است و برای ما گل های سه امتیازی زیادی به ثمر رسانده است، نادیده دریافت این بازیکن ظلم است و ما در خط حمله وقتی مثل عیسی را داریم دیگر احتیاجی به بازیکن نداریم و باید در پست های دیگر تیم را تقویت کنیم.

طهماسبی درباره انتخاب سرمربی جدید این باشگاه و تاریخ اعلام نام او از سوی هئیت مدیره گفت: با تمام تلاشی که از سوی مسئولان باشگاه اجرا شده، همچنان نام مربی مورد نظر معین و نهایی نشده است و حتی خود شیعی هم روی یکی 2 نفر تردید دارد.

وی گفت: نحوه قرارداد با مربیان پیشنهادی متفاوت بود و بسته به برنامه هایی که ارائه می کردند تصمیم گیری می شد، اما تا جایی که معین شده بود قصد مسئولان قرارداد برای یک نیم فصل و برای بعضی ها هم 2 فصل بود. برای برون رفت از این وضعیت باید مربی را بیاوریم که توانایی مدیریت بر این گونه شرایط ها را داشته باشد، شرایط در پیکان بد نیست، اما با حضور یک مربی کارآمد می تواند بهتر هم گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 23 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 684

به "طهماسبی:شانس مربیان آزاد برای راهنمایی پیکان بیشتر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طهماسبی:شانس مربیان آزاد برای راهنمایی پیکان بیشتر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید