طرح های افتتاحی دهه فجر سال جاری هرچه سریعتر توسط دستگاه هااعلام گردد

به گزارش نماشو، به گزارش خبرنگاران، سیدعلی آقازاده روز چهارشنبه در جلسه شورای راهبری و سیاستگذاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان مرکزی در اراک، گفت: با توجه به شعار چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با عنوان افتخار به گذشته و امید به آینده تمامی برنامه ها که طراحی می گردد بر اساس رویکرد این شعار برنامه ریزی گردد، البته به نحوی که برای نوجوانان و جوانان هم جذاب باشد.

طرح های افتتاحی دهه فجر سال جاری هرچه سریعتر توسط دستگاه هااعلام گردد

وی اضافه کرد: با توجه به همزمان شدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر با دهه فاطمیه باید برنامه ها به سمت ایجاد فضای معنوی پیش برود.

آقازاده اعلام نمود: برنامه ها باید به نحوی برنامه ریزی و اجرا گردد که همانند شعار سال جاری برای جوانان و نوجوانان موجب انگیزه گردد و در مسیر انقلاب اسلامی قرار بگیرند و تشنه دریافت دستاوردهای 40 ساله انقلاب باشند.

استاندار مرکزی ضمن تاکید بر اینکه از اول دی ماه سال جاری شعار افتخار به گذشته و امید به آینده در سربرگ های مکاتبات اداری قرار بگیرد، اعلام نمود: در رابطه با پروژه های عمرانی که قرار است در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب و دهه فجر سال جاری افتتاح گردد، دستگاه ها باید هرچه سریعتر لیست پروژه ها را به ستاد استانداری بفرستند.

آقازاده بیان داشت: نمایشگاه دستاوردهای 40 سال انقلاب اسلامی در مرکز استان و شهرستان های استان برپا گردد و مسئولیت برپایی و پیگیری این نمایشگاه نیز بر عهده معاونت عمرانی استانداری قرار می گیرد.

استاندار مرکزی توضیح داد: همه دستگاه های استان ظرف یک هفته آینده تمام پروژه های را که برای بهره برداری در دهه فجر آماده کردند، اعلام نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 635

به "طرح های افتتاحی دهه فجر سال جاری هرچه سریعتر توسط دستگاه هااعلام گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح های افتتاحی دهه فجر سال جاری هرچه سریعتر توسط دستگاه هااعلام گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید