طرح بلندپروازانه آمازون برای هوشمندسازی خانه ها در راه است

به گزارش نماشو، آمازون در حال خرید امتیاز شرکت Eero برای توسعه سیستم های هوشمند خانگی است که به کاربران یاری می نماید کل خانه خود را با یک سیگنال بیسیم قوی به شکلی هوشمند مدیریت نمایند.

طرح بلندپروازانه آمازون برای هوشمندسازی خانه ها در راه است

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، آمازون از مدت ها پیش برای توسعه سیستم های هوشمند خانگی در کوشش است و این معامله آخرین نشانه ای از کوشش گسترده ای است که آمازون طی سال های اخیر ترتیب داده است.

پیش از این نیز شاهد مجموعه ای از محصولات آمازون که شامل بلندگوهای هوشمند و دوربین های امنیتی متصل به اینترنت است، بوده ایم. آمازون تا این لحظه در خصوص شرایط اقتصادی این معامله هیچ چیزی را افشا نکرده است.

شرکت Eero طی 5 سال اخیر یکی از پیشگامان شبکه های هوشمند و بیسیم بوده است، استفاده از یک روتر وای فای برای پوشش کل خانه یا دفتر با یاری این سیستم ها بسیار شگفت انگیز است. Eeroپوشش وای فای را تا 1000 فوت مربع بهبود می بخشد، بنابراین یک سیگنال قوی وای فای را برای همه گوشه و کنار خانه به ارمغان می آورد.

دیو لیمپ، مدیر ارشد دستگاه ها و خدمات آمازون، در بیانیه ای گفت: ما با تیم Eero یک همکاری فوق العاده خواهیم داشت و به سرعت راه حلی برای مسائل وای فای خود خواهیم یافت. این سیستم یاری می نماید دستگاههای متصل به سرعت به یک دید مشترک رسیده و طرح خانه های هوشمند نیز می تواند ساده تر گردد و ما متعهد به ادامه حمایت از مشتریان خود هستیم.

یک روتر Eero با قیمت 991 دلار فروخته می گردد و احتمالا اتصال این سرویس به خدمات آمازون باعث می گردد امکان دسترسی به ابزارهای برتر برای مدیریت رمز عبور، مرور وب امن و سایر مزایا در اختیار کاربران قرار گیرد.

یک سخنگوی آمازون می گوید که Eero همچنان همانند قبل از روترها پشتیبانی می نماید. در عین حال Eero همچنان با رقابت سخت در بازار روتر روبرو است، حتی گوگل نیز در حال توسعه سیستم روترهای خود است. بر این اساس پیشبینی می گردد این همکاری به طور همزمان برای آمازون و Eeroکاربردی و مفید باشد.

منبع: انتخاب
انتشار: 22 خرداد 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 811

به "طرح بلندپروازانه آمازون برای هوشمندسازی خانه ها در راه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح بلندپروازانه آمازون برای هوشمندسازی خانه ها در راه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید