ضرورت توجه به مزیت ها و پتانسیل های روستاهای هشترود

به گزارش نماشو، امین امینیان عصر امروز چهارشنبه در همایش دهیاران بخش مرکزی هشترود که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید با بیان این مطلب گفت: دولت تدبیر و امید خدمات عمرانی زیادی را از طریق دهیاران در روستاها انجام داده و می دهد که قابل توجه است اما این خدمات بایستی در توسعه روستاها موثر و مفید باشد.

ضرورت توجه به مزیت ها و پتانسیل های روستاهای هشترود

وی اضافه نمود: ظرفیت ها، مزیت ها و پتانسیل های بسیار زیادی در روستاها وجود دارد که بایستی آن ها را پیدا نموده و در راستای شکوفا نمودن آنها کوشش کرد.

امینیان در ادامه گفت: البته آنچه مهم است اینکه باید نظارت کافی و دقیق از سوی ناظر فنی دهیاران در اجرای طرح ها و پروژه ها صورت گیرد.

فرماندار هشترود با بیان ارزیابی عملکرد دهیاران خاطرنشان ساخت: فلسفه وجودی دهیاران و شوراهای اسلامی همانا جلب مشارکت های عمومی مردم در اجرای طرح ها و امورات روستایی بوده و در این راستا دهیاران و شوراهای اسلامی که گام های موثر و مفید بردارند مورد حمایت و تشویق قرار خواهند گرفت.

وی در آخر اهمیت دادن به موضوع بهداشت محیط و پسماند روستایی و نیز جلوگیری از ساخت و سازهای غیر اصولی و غیر قانونی را از عملکرد دیگر دهیاران توصیف کرد و یادآورشد که دهیاران نباید در این خصوص چشم پوشی نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 دی 1397 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 150

به "ضرورت توجه به مزیت ها و پتانسیل های روستاهای هشترود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت توجه به مزیت ها و پتانسیل های روستاهای هشترود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید