شناسایی واحدهای به کارگیرنده اتباع غیرمجاز در دستور کار قرار گیرد

به گزارش نماشو، فتح الله حقیقی روز شنبه در نشست کمیته ساماندهی اتباع خارجی استان مرکزی در اراک گفت: بایستی وضعیت و آمار مربوط به اشتغال اتباع خارجی در استان مرکزی احصا شود و واحدهایی که اتباع غیرمجاز را به کار گرفته اند، نیز معین شوند.

شناسایی واحدهای به کارگیرنده اتباع غیرمجاز در دستور کار قرار گیرد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی اضافه نمود: قطعا موضوع اشتغال اتباع غیرمجاز مساله مهمی است که باید به آن بپردازیم چراکه وجود و اشتغال این افراد از جنبه های مختلف و متعددی برای جامعه ما آثار اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی نامطلوب به دنبال دارد.

حقیقی بیان نمود: در شرایطی که بایستی برای اشتغال جوانان کشور برنامه ریزی و اقدام جدی صورت پذیرد، موضوع رسیدگی به اشتغال اتباع غیرمجاز و ساماندهی این مساله از اهمیت بسیار برخوردار است و همچنین این مهم از لحاظ تحقق سیاست های اقتصادی مقاومتی نیز بایستی مورد توجه قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی خاطرنشان ساخت: در این زمینه می طلبد که در شهرستان های استان، فرمانداران پیگیری و اقدام مطلوب را به انجام برسانند و از این موضوع غفلت نگردد.

وی توضیح داد: در حال حاضر تعامل و هم افزایی مطلوبی میان دستگاه های اجرایی عضو ستاد ساماندهی اتباع خارجی در استان مرکزی برقرار است و این مساله در راستای ساماندهی اتباع می تواند راهگشا و کارساز باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به اردوگاه اتباع غیرمجاز اراک ادامه داد: سعی بر آن است که حتی الامکان مسائل این اردوگاه اتباع خارجی برطرف گردد و پیگیر این مساله هستیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 اسفند 1397 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 457

به "شناسایی واحدهای به کارگیرنده اتباع غیرمجاز در دستور کار قرار گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شناسایی واحدهای به کارگیرنده اتباع غیرمجاز در دستور کار قرار گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید