شناسایی اشیاء داخل دیوار با اسکنر هوشمند

به گزارش نماشو، با قرار دادن اسکنر Walabot DIY بر روی دیوار، فرکانس های رادیویی را شناسایی نموده و موقعیت مکانی لوله ها و سیم ها را به وسیله تلفن همراه ردیابی کنید.

شناسایی اشیاء داخل دیوار با اسکنر هوشمند

امروزه یکی از مشکل ترین امور منزل، شناسایی مناسب ترین مکان برای نصب یک تابلو یا گلدان به دیوار است. چرا که اغلب کاربران بدون اطلاع از وجود اشیاء داخل دیوار، ضربه ای با چکش وارد نموده و پس از فرو رفتن میخ، متوجه قطع ناگهانی سیم برق و یا ترکیدگی لوله می شوند. برای حل این مشکل اسکنرهوشمندی طراحی و فراوری شده است که همانند یک نمایشگر اشیاء درون دیوار را نشان داده و مناسب ترین مکان را به کاربر نشان می دهد.

این ابزار هوشمند به سادگی به تلفن همراه اندرویدی کاربران متصل شده و تمامی سیم ها و لوله های کار شده درون دیوار را نشان می دهد. این سیستم با نمایش تمامی اشیاء داخل دیوار، چشم اندازی واقعی از مناسب ترین مکان برای ضربه زدن چکش به دیوار را فراهم نموده و کاربر را در قرار دادن صحیح میخ بر روی دیوار یاری می نماید. این فناوری علاوه بر اسکن تمامی اشیاء داخل دیوار، موقعیت مکانی دیوارهای بتنی، گچی و چوبی را نیز به وضوح شناسایی نموده و با ارسال پیغام به کاربر یاری می نماید.

این سیستم یکی از برترین ابزار برای نوسازی منزل بشمار رفته و کاربر را در شناسایی مناسب ترین محل برای تخریب و یا هرگونه تغییر و تحول در دیوارهای بتنی ساختمان یاری می نماید.

این اسکنر هوشمند علاوه بر شناسایی اشیاء ،هرگونه حرکت و جنبشی در داخل دیوار را نیز شناسایی نموده و کاربران را در ردیابی جوندگان احتمالی در دیوارها یاری می نماید. اسکنر هوشمند Walabot DIY در حال حاضر در وب سایتهای عمومی با قیمتی برابر 80 دلار آمریکا به فروش می رسد.

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 9 مرداد 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 1033

به "شناسایی اشیاء داخل دیوار با اسکنر هوشمند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شناسایی اشیاء داخل دیوار با اسکنر هوشمند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید