سکوت وزارت ورزش در قبال سؤال اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال می شکند؟

به گزارش نماشو، اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال پس از اینکه پاسخ نامه خود را از وزیر ورزش دریافت نکردند در جلسه هیئت رئیسه بار دیگر پای وزیر ورزش را به میان کشیدند و باید دید سکوت وزارت ورزش در قبال سؤال و درخواست آنها شکسته می گردد یا خیر.

سکوت وزارت ورزش در قبال سؤال اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال می شکند؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران ، جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال عصر دیروز (دوشنبه) برگزار گردید و اعضای هیئت رئیسه درباره بحث قانون منع به کارگیری بازنشستگان اعلام کردند؛ منتظر تصمیم وزیر ورزش هستند که نظر خود را اعلام کند.

این در حالی است که اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال پیش از این نامه ای به وزارت ورزش داده بودند که در این زمینه تکلیف معین گردد. ظاهراً نامه اعضای هیئت رئیسه به وزارت ورزش بدون پاسخ مانده که همچنان در جلسه دیروز خود اعلام کردند درباره بحث منع به کارگیری بازنشستگان در ورزش، وزارت ورزش باید نظرش را اعلام کند.

با این تفاسیر حال باید ببینیم وزارت ورزش سکوتش را درباره بازنشسته های هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال می شکند یا نه. در حال حاضر با توجه به اینکه تنها 2 روز دیگر به اتمام زمان حضور بازنشسته ها در ورزش باقی مانده است باید ببینیم وزارت ورزش چه تصمیمی می گیرد چرا که هیئت رئیسه به مانند گذشته موضوع را از وزارت ورزش جویا می گردد و توپ را در زمین وزارت ورزش می اندازد. موضوع حضور افراد بازنشسته در هیئت رئیسه فدراسیون ها یکی از موارد اختلاف بین دستگاه های تصمیم گیر و نظارتی است چرا که برخی از آنها اعتقاد دارند عضویت در هیئت رئیسه شغل محسوب نمی گردد و برخی دیگر تأکید می نمایند که افراد بازنشسته نباید در هیئت رئیسه فدراسیون ها حضور داشته باشند. اینجاست که نقش وزارت ورزش به عنوان متولی اجرای قانون منع به کارگیری بازنشسته ها در ورزش معین می گردد و آنها باید به سؤال اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال پاسخ دهند اما باید دید وزارت ورزش حاضر به شکستن سکوتش در این باره می گردد یا خیر.

این در حالی است که مهدی تاج با توجه به ماده 60 قانون ایثارگری حضورش در فدراسیون قطعی است اما نکته اصلی این است که محمدرضا ساکت، علی کفاشیان، محمود اسلامیان، فریدون اصفهانیان، حیدر بهاروند و عبدالکاظم طالقانی افراد بازنشسته فدراسیون هستند و باید دید تکلیف آنها در نهایت چه خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 629

به "سکوت وزارت ورزش در قبال سؤال اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال می شکند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سکوت وزارت ورزش در قبال سؤال اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال می شکند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید