سولاری: هو شدن ایسکو؟ طرفداران می توانند نظرشان را ابراز نمایند، مسئولیت تغییر ترکیب را می پذیرم

به گزارش نماشو، فوتبال جهان- سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید حاضر نشد از طرفداران این تیم به خاطر هو کردن هافبک این تیم انتقاد کند.

سولاری: هو شدن ایسکو؟ طرفداران می توانند نظرشان را ابراز نمایند، مسئولیت تغییر ترکیب را می پذیرم

به گزارش خبرنگاران ، سانتیاگو سولاری، سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید پس از شکست خانگی 3 بر صفر این تیم مقابل زسکا مسکو در هفته آخر مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا که در آن ایسکو پس از لو دادن یک موقعیت از سوی گروهی از طرفداران هو شد، به خبرنگاران گفت: طرفداران می توانند نظرشان را ابراز نمایند. اشاره من به ایسکو نیست بلکه دارم از یک قاعده کلی حرف می زنم چون طرفداران از نتیجه راضی نبودند.

این اولین بار از سال 2011 بود تا کنون بود که رئال مادرید نتوانست در یک بازی خانگی در لیگ قهرمانان پیروز گردد. سولاری درباره بازی ضعیف شاگردانش در سانتیاگوبرنابئو هم گفت: ما در محوطه جریمه حریف به اندازه کافی قوی نبودیم. آنها فشار آوردند و روند بازی را به سود خودشان تغییر دادند. در نیمه دوم همه بازیکنان ما بد بازی کردند. در نیمه اول من بازی را خوب آغاز کردیم و تا نیم ساعت 35 دقیقه نخست هم خوب بودیم اما تأثیرگذار نبودیم. گل نزدیم و در محوطه جریمه خودمان هم قوی نبودیم.

سرمربی کهکشانی ها در انتها با اشاره به تغییراتی که در ترکیب تیم ایجاد کرد، گفت: لیگ قهرمانان سطح متفاوتی دارد و ما تاوان عدم توجه به این موضوع را دادیم. من مسئولیت تغییر دادن ترکیب اصلی را می پذیرم چون احتیاج بود به تعدادی از بازیکنان مان فرصت بازی بدهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 657

به "سولاری: هو شدن ایسکو؟ طرفداران می توانند نظرشان را ابراز نمایند، مسئولیت تغییر ترکیب را می پذیرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سولاری: هو شدن ایسکو؟ طرفداران می توانند نظرشان را ابراز نمایند، مسئولیت تغییر ترکیب را می پذیرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید